توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
"غرب با کاهش قیمت نفت تلاش دارد اقتصاد ما را فلج کند"
جهانگیری: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ما را در برابر مشکلات اقتصادی بیمه می‌کند
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۴
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: رژیم صهیونیستی تلاش‌های زیادی برای منزوی کردن جمهوری اسلامی در منطقه داشته و دارد که با تحرکات دیپلماتیک ایران تلاش‌های رژیم صهیونیستی نتیجه عکس خواهد داد.
به گزارش عرش نیوز: اسحاق جهانگیری صبح امروز در آئین افتتاح سدایوشان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی شاهد افتتاح پروژه‌های خوبی در حوزه آب در استان لرستان هستیم که همه آن را مدیون امام (ره)، رهبر انقلاب و شهدای انقلاب هستیم و از خدا می‌خواهیم که ما را در راه اهداف راستین انقلاب اسلامی ثابت‌قدم نگه دارد.

وی افزود: با گذشت ۳۶ سال از انقلاب و فراز و فرودهای زیادی که جمهوری اسلامی با آن روبه‌رو بوده، اما هیچ حقیقتی در کشور دگرگون نشده است و ۲۲ بهمن یوم‌اللهی است که متعلق به هیچ جریان و گروهی نیست و متعلق به کل ملت ایران است.

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: رژیم صهیونیستی تلاش‌های زیادی برای منزوی کردن جمهوری اسلامی در منطقه داشته و دارد که با تحرکات دیپلماتیک ایران تلاش‌های رژیم صهیونیستی تاکنون نتیجه عکس داده و می‌دهد.

وی بیان کرد: طی یکسال گذشته ثبات خوبی در کشور حاکم شده که خوشبختانه سبب رشد خوبی در کشور شده است.

جهانگیری تصریح کرد:‌متأسفانه با وجود تحریم‌ها و مشکلات و مسائلی که در عرصه بین‌المللی برای کشور ما بوجود آمده است, غرب با کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی تلاش دارد که اقتصاد کشور ما را فلج کند.

معاون اول رئیس‌جمهور افزود: در حال حاضر تنها راهی که می‌تواند ما را در برابر مشکلات اقتصادی بیمه کند پیگیری سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های خوبی در کشور در حال انجام است و ما تلاش داریم با برنامه‌ریزی منابع آبی کشور را حفظ و ارتقاء دهیم.

جهانگیری بیان کرد: استان لرستان یکی از استان‌هایی است که از ذخایر و منابع آبی خوبی برخوردار است وجود ۱۱۹ طرح آبی با حجم حدود ۲۵ میلیارد مترمکعب در کشور نشان‌دهنده توجه دولت به منابع آبی کشور است.

وی اظهار داشت: با تمام مشکلاتی که در بحث بودجه سال ۹۴ برای دولت به وجود آمده است خوشبختانه دولت تلاش کرده است تا اعتبارات بخش منابع آبی را تا ۳ برابر افزایش بدهد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 362455