توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
وزیر بهداشت بر تکمیل و توسعه مراکز درمانی خرم بید فارس تاکید کرد
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۸
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر سه شنبه در جریان بازدید از مراکز بیمارستانی و درمانی شهرستان خرم بید بر توسعه و تکمیل مراکز درمانی این شهرستان تاکید کرد.
به گزارش عرش نیوز؛دکتر سید حسین قاضی زاده هاشمی در این بازدید چند ساعته، ضمن گفت و گو با بیماران بخش های مختلف بیمارستان ولی عصر صفاشهر مرکز خرم بید در درمانگاه های شهید آباد و قادر آباد این شهرستان نیز حضور یافت و ضمن قرار گرفتن در جریان نیازمندی های این در مانگاه ها با مردم سخن گفت.

حمید کارگر رییس مرکز بهداشت شهرستان خرم بید پیرامون نتایج سفر وزیر بهداشت به خرم بید گفت: وزیر بهداشت جهت تکمیل درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی خیر ساز صفا شهر که نیمه کار مانده نیز قول مساعد اختصاص 9میلیارد ریال را داد.

کارگر از قول مساعد دکتر هاشمی بر تکمیل چارت سازمانی و بکارگیری نیروی انسانی مورد نیاز دو درمانگاه قادر آباد و شهید آباد این شهرستان و ایجاد مراکز سونوگرافی ، فیکو چشم و دستگاه ویداس، آزمایشگاه و تخت اتاق عمل در راستای توسعه بیمارستان ولی عصر صفا شهر با تخصیص 10میلیارد ریال را از دیگر نتایج سفر یک روزه وزیر بهداشت به این شهرستان نام برد.

وی اضافه کرد: در این سفر با توجه به شرایط خاص خرم بید که در حوزه جاده ترانزیتی و آزاد راهی قرار گرفته از وزیر بهداشت درخواست یک مرکز تلفن 115شهری داشتیم که این خواسته نیز در برنامه کاری قرار گرفت.

خرم بید به مرکزیت صفاشهر در 178کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 357758