توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار آذربایجان‌شرقی:
حضور بخش خصوصی در ورزش آذربایجان‌شرقی تقویت می‌شود
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۲
استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: شهرداری به‌عنوان یکی از بخش‌های خصوصی در کنار باشگاه‌های گسترش فولاد، دبیری و مس سونگون فعالیت‌های خوبی انجام داده‌اند و از سایر بخش‌های خصوصی دعوت می‌کنم در عرصه ورزش حضور پیدا کنند.
به گزارش عرش نیوز؛اسماعیل جبارزاده  امشب در مراسم تقدیر از مدال‌آوران استان در بازی‌های آسیایی کره جنوبی ضمن قدردانی از تمام ورزشکاران، قهرمانان، مربیان و دست‌اندرکاران ورزش استان اظهار داشت: آرزوی من حمایت از مقوله جوانان و ورزش و ورزشکاران بود و خوشحالم که امروز میزبان 47 قهرمان آسیایی و بین‌المللی هستیم.

وی افزود: بارها مسئولان ما عنوان کردند که حضور ورزشکاران در سکوهای قهرمانی قلب 75 میلیون جمعیت ایرانی را شاد می‌کند و من از طرف تمام مسئولان و مردم به قهرمانانمان خسته نباشید می‌گویم.

استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: امیدوارم سال 94 سالی باشد که تعداد قهرمانان ما از 47 نفر بیشتر شود. 47 نفر دو رقمی هست و ما به دنبال 3 رقمی کردن این تعداد هستیم و این قول را از روسای هیئت‌های ورزشی می‌خواهیم که در سال آینده این رقم به 100 نفر برسد و می‌دانیم که این پتانسیل در استان ما وجود دارد.

جبارزاده تصریح کرد: اگر از رشته‌های ورزشی دیگر هم حمایت انجام شود سال آینده در بزرگداشت تجلیل از قهرمانان شاهد حضور بیش از این تعداد خواهیم بود.

وی با تقدیر از بخش خصوصی تأکید کرد: بخش خصوصی استان در مقوله ورزش زحمات زیادی می‌کشند و سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده است. شهرداری به‌عنوان یکی از بخش‌های خصوصی در کنار باشگاه‌های گسترش فولاد، دبیری و مس سونگون فعالیت‌های خوبی انجام داده‌اند و از سایر بخش‌های خصوصی دعوت می‌کنم در عرصه ورزش حضور پیدا کنند.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: توجه به ورزش قهرمانی و همگانی جزو اهداف ورزش استان محسوب می‌شود. ورزش قهرمانی در سطح قابل قبولی قرار دارد و به ورزش همگانی نیز توجه بیشتری خواهد شد. همچنین توجه به رشته‌های پایه مثل دوچرخه‌سواری و شنا نیز صورت خواهد گرفت.

جبارزاده با اشاره به برگزاری رقابت‌های بین‌المللی در آذربایجان شرقی گفت: با وجود بحران اقتصادی و مشکلات دیگر شاهد بودیم که در شهر تبریز در سایه تورنمنت‌های ورزشی در طول سال بازار و سایر مناطق اقتصادی به‌خوبی فعالیت کردند و در سال 94 این مسابقات ادامه خواهد داشت.

وی با الگو دانستن ورزشکاران تصریح کرد: به‌جای اینکه جوانان ما الگوهایشان را از جایی دیگر تعیین کنند بهتر است از این ورزشکاران الگوبرداری کنند. من حتی دست ورزشکارانی که در این مسابقات مدال کسب نکردند را می‌بوسم چون به‌عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این عرصه بین‌المللی حضور یافتند و الگوی جوانان ما هستند.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ما وعده دادیم که از هر ورزشکاری که در رقابت‌های بین‌المللی مقام آور باشد در اولین فرصت ممکن از طرف مردم قدردانی کنیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337859