توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم کونگ‌فو غزال تاکستان:
غزال تاکستان با آمادگی کامل به مصاف حریفان می‌رود
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۸
سرمربی تیم لیگ برتری کونگ‌فو غزال تاکستان گفت: غزال تاکستان با آمادگی کامل به مصاف حریفان می‌رود تا بهترین نتایج را از رقابت های لیگ به دست آورد.
به گزارش عرش نیوز: فرشید رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: تاکنون در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کونگ‌فو کشور توانسته‌ایم به خوبی حاضر شویم و نظر خیلی از کارشناسان و منتقدان ورزشی را به خود جلب کنیم.

وی افزود: در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کونگ‌فو کشور ۱۲ تیم شرکت کرده‌اند که از نظر سطح فنی در جایگاه بالایی قرار دارند و بهترین‌های کونگ‌فوی کشور در این رقابت‌ها حاضر شده‌اند.

سرمربی تیم کونگ‌فو غزال تاکستان عنوان کرد: تیم غزال تاکستان برای شرکت در مسابقات به شهرهای اصفهان، تهران، مریوان و همدان سفر کرده است و تا به الان موفق شده نتایج مطلوبی را در این دوره از رقابت‌ها به دست آورد.

رحمانی بیان کرد: ۳۰ درصد کونگ‌فوکاران تیم غزال تاکستان را افراد غیربومی تشکیل می‌دهند و ۷۰ درصد آن‌ها نیز از شهرستان تاکستان هستند و نقش موثری در موفقیت های این تیم دارند.

وی با اشاره به رقابت‌های حساس لیگ برتر امسال تصریح کرد: تنها تیمی که در لیگ برتر امسال یک باخت داشته تیم غزال تاکستان بوده و باقی تیم‌های شرکت کننده هرکدام چندین باخت را تجربه کرده‌اند.

سرمربی تیم کونگ‌فو غزال تاکستان اظهار کرد: در جمعه هفته آینده تیم غزال تاکستان سه بازی را انجام می دهد و با توجه به امتیازات این تیم به احتمال قوی قهرمان این دوره از رقابت‌ها می شویم.

رحمانی اعلام کرد: در مسابقاتی که برگزار شد داوری‌های انجام شده از سطح لیگ برتر پایین‌تر بود و در قضاوت‌ها مشکلاتی وجود داشت و اشتباهاتی از سوی داوران در این رقابت‌ها رخ داده که امیدواریم این مشکلات برطرف شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 347155