توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی اردبیل:
قرارگاه مبارزه با سرقت در اردبیل تشکیل می‌شود
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۵
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از شکل‌گیری قرارگاه مبارزه با سرقت در اردبیل خبر داد.
به گزارش عرش نیوز: سردار ابراهیم کریمخانی عصر امروز در نشست فرماندهان پلیس تخصصی در اردبیل، اظهار داشت: اردبیل در زمینه برخی از جرائم همچون سرقت‌های مسلحانه٬ شرارت‌ها و برخی از بزه‌های کلان جزو استان‌های پاک و سالم است که حتی در طول سال یک مورد وقوع این حوادث را شاهد نیستیم.

وی عمده سرقت‌های انجام شده در استان را سرقت‌های خرد و کمتر از ۱۰ میلیون تومان دانست و بیان کرد: با توجه به دستور فرماندهی ناجا مبنی بر تشکیل قرارگاه مبارزه به سرقت و جرائم خرد در استان نیز این امر اتفاق افتاده و این مجموعه شکل می‌گیرد.

‌کریمخانی تصریح کرد: استان اردبیل در شاخصه‌ها و ارزیابی‌های کشوری جزو استان‌های امن کشور بوده ولی این مسئله ما را از تحرک و فعالیت‌های اصلی باز نداشته و سعیمان بر این است تا در قالب پلیس تخصصی بتوانیم مقابله با ناامنی‌ها و ناهنجاری‌های جامعه را در اولویت قرار دهیم.

وی گفت: ما در کنار فعالیت‌های پیشگیرانه سعی‌مان بر این است تا در حوزه راهنمایی و رانندگی و پلیس راه نیز با تقویت دوربین‌های نظارتی حوادت ناگوار جاده‌ای را به حداقل کاهش داده و امکان تررد راحت و ایمن مردم را فراهم کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل اظهار کرد: به غیر از شهریور ماه و بخشی از مهرماه در بقیه ایام سال وضعیت تصادفات جاده‌ای ما روند نزولی را نشان می دهد به طوری که در قیاس با سال‌های گذشته ۱۲ تا ۱۳ درصد از تلفات حوادث رانندگی در جاده‌های استان کاسته شده است.

کریمخانی با اشاره به فعالیت پلیس راه در قالب طرح زمستانی بیان کرد: در این زمینه نیز یک اقدام خوب و مثبت برای کاهش تنش‌ها و حوادث جاده‌ای در زمستان در قالب فعالیت‌ اکیپ‌های متعدد پلیس با همکاری راهداری و هلال احمر و اورژانس به انجام رسیده است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 349658