توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی قزوین:
۹۰ درصد کارهای خدماتی مسکن مهر قزوین انجام شده است
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۵
مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی قزوین گفت: ۹۰ درصد کارهای خدماتی ازجمله احداث خیابان‌ها، جدول سازی پیاده رو‌ها و روسازی آسفالت‌های آن انجام شده است، سایر موارد باقی مانده که در حال پیگیری هستند.

به گزارش عرش نیوز؛علی محمد پورکریم اظهار داشت: تا کنون احداث خدمات زیر بنایی در استان قزوین پیشرفت زیادی داشته است که از جمله آن می‌توان به تحویل یک هزار واحد مسکن مهر در شهر البرز اشاره کرد و قسمت عمده‌ای از خدمات زیرساخت‌ها در شهر‌های آبیک و تاکستان به اتمام رسیده است که در اولین فرصت تحویل متقاضیان داده می‌شود.

وی افزود: شهرک مهرگان که بزرگترین مجموعه مسکن مهر قزوین است، 90 درصد کارهای خدماتی ازجمله احداث خیابان‌ها، جدول سازی پیاده رو‌ها و روسازی آسفالت‌های آن انجام شده است، سایر موارد باقی مانده که در حال پیگیری هستند.

پورکریم بیان کرد: به دلیل اهمیت و حساسیتی که موضوع گازرسانی به واحدهای مسکن مهر دارد، گازکشی ساختمان‌ها در دو مرحله انجام می‌شود و در نهایت توسط شرکت‌های ذیصلاح و ناظرین نظام مهندسی کنترل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور سلامت و ایمنی شهروندان بازدید از گاز رسانی با نهایت دقت از طرف مجریان و ناظران انجام می‌شود در همین راستا در صورت مشاهده هرگونه نقص مخالف قوانین ملی ساختمان  از تایید بلوک خوداری می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی قزوین تاکید کرد: ساکنان مسکن‌های مهر باید به منظور ایمنی خانواده خود نکات تذکر داده شده را جدی بگیرند، یکی از نکاتی که ممکن است سبب بروز حادثه در مسکن‌های مهر شود سیستم گرمایشی در ساختمان‌های است.

وی افزود: در ساختمان‌ها مسکن مهر از سیستم گرمایشی شوفاژ استفاده شده است ولی گاهی دیده می‌شود شهروندان از بخاری استفاده می‌کنند و به دلیل نبود دودکش برای نصب بخاری می‌تواند این موضوع می‌تواند سبب بروز حادثه شود به همین منظور درخواست داریم نکات ایمنی را جدی گرفته شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 339550