توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جانشین فرماندهی انتظامی قزوین‌:
۳ سارق کابل برق در شهرستان تاکستان دستگیر شدند
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۲
جانشین فرماندهی انتظامی قزوین‌ گفت: با اقداماتی که توسط نیروی پلیس انجام شد، سه سارق کابل برق در شهرستان تاکستان دستگیر شدند.
به گزارش عرش نیوز: سلمان امیری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس آگاهی شهرستان تاکستان حین گشت‌زنی به یک دستگاه سواری پراید با سه سرنشین مشکوک برخورد کرده و خودرو را متوقف کردند.

وی افزود‌‌: این مأموران در بازرسی اولیه از خودرو تعدادی ابزار‌آلات و تجهیزات سرقت کابل کشف کردند و در این رابطه هر سه سارق دستگیر شدند و به سرقت کابل در این شهرستان اعتراف کردند.‌

جانشین فرماندهی انتظامی قزوین‌ بیان کرد: همچنین مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ قزوین نیز یک سارق را دستگیر کردند که متهم در بازجویی تخصصی پلیس به چهار فقره سرقت منزل اعتراف کرد.

وی تصریح کرد‌: از شهروندان تقاضا داریم در صورتی که موارد مشکوکی مشاهده کردند سریعا با شماره ۱۱۰ تماس بگرفته و پلیس را در تأمین امنیت جامعه یاری دهند.

وقوع تصادف زنجیر‌ه‌ای در قزوین

رضا فاضل‌نیا معاون هماهنگ‌‌کننده فرماندهی انتظامی قزوین نیز با اشاره به وقوع یک تصادف زنجیری در قزوین گفت: در تصادفی زنجیره‌ای که در آزاد راه قزوین زنجان اتفاق افتاد، ۱۰دستگاه خودرو با یکدیگر برخورد کردند.‌

وی بیان کرد‌: به دنبال وقوع یک حادثه رانندگی در آزاد‌راه قزوین-زنجان مأموران انتظامی شهرستان قزوین بلافاصله در محل حاضر شدند.‌

معاون هماهنگ‌‌کننده فرماندهی انتظامی قزوین عنوان کرد: در بررسی مأموران مشخص شد ۱۰دستگاه خودرو حوالی دانشگاه آزاد باراجین قزوین با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه سرنشین یک دستگاه سواری پراید و راننده یک دستگاه وانت نیسان مجروح شدند‌.

فاضل‌نیا اظهار کرد‌: کارشناسان پلیس راه به دلیل پیچیدگی این حادثه رانندگی، اعلام علت تصادف را نیازمند تحقیقات و بررسی بیشتر دانستند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 361357