توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
محدودیت‌های مالی پروژه‌های عمرانی در زنجان جبران شود
پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۵
استاندار زنجان با بیان اینکه برآورد اجمالی هزینه‌های احتمالی شرط نخست آغاز هر پروژه‌ای است، گفت: به دلیل محدودیت منابع مالی باید برخی از پروژه‌ها را بر اساس ضرورت اجرا در استان عملیاتی کنیم.
به گزارش عرش نیوز:
جمشید انصاری امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان زنجان اظهار کرد: داشتن اطلاعات دقیق و جامع از پروژه مورد نظر سبب تصمیم گیری صحیح اقتصادی می‌شود.

وی با اشاره به حمایت از سالم سازی آب ورودی به بستر زنجان‌رود تصریح کرد: تمام خروجی آب به زنجانرود فاضلاب نیست و احداث تصفیه خانه در مسیر آب ورودی به بستر این رودخانه سبب تمیز شدن آب می‌شود که البته احداث تصفیه خانه هر چند کوچک بسیار هزینه بر است.

استاندار زنجان با تاکید بر تجهیز دستگاه‌های امدادی به سیستم اتصال سامانه بیلینگ مخابرات ANI و سیستم تشخیص موقعیت تماس گیرنده ALI در زنجان خاطر نشان کرد: مجهز شدن دستگاه‌های امدادی به سیستم اتصال سامانه بیلینگ مخابرات ANI و سیستم تشخیص موقعیت تماس گیرنده ALI سبب افزایش سرعت عملیات امداد و نجات در زنجان می‌شود.

مجید فرخی، فرماندار شهرستان زنجان نیز در این جلسه اظهار کرد: در حال حاضر ۷ نقطه بحرانی سیل در زنجان شناسایی شده که بر اساس بررسی‌های انجام شده میزان اعتبار لازم برای اصلاح کانال‌های نقاط هدف، ۷۲۰ میلیون ریال است.

وی مجهز کردن مراکز امدادی به سامانه‌های هوشمند اتصال سامانه بیلینگ مخابرات ANI و سیستم تشخیص موقعیت تماس گیرنده ALI را سبب یکپارچه شدن سازمان‌های امدادی دانست و تصریح کرد: امیدواریم سازمان‌های ذیربط همکاری لازم را در این زمینه انجام دهند.

فرماندار شهرستان زنجان خاطر نشان کرد: ساخت تصفیه خانه کوچک در مسیر آب ورودی به بستر زنجانرود سبب جاری شدن آب تمیز در بستر رودخانه می شود.

وی افزود: امیدواریم در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان زنجان که با هدف بررسی، پیشگیری و ارائه راهکارهای مناسب برای بحران‌های احتمالی طبیعی یا انسانی تشکیل شده است قدم‌های مثمر ثمری برای مردم زنجان بر داشته شود.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 308518
 
 


پربازدیدترین