توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بیمه تکمیلی کارکنان اداره‌کل ارشاد استان‌ها از سال آینده انجام می‌شود
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۸
بوشهر - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: بیمه تکمیلی کارکنان اداره‌کل ارشاد استان‌ها از سال آینده انجام می‌شود.
به گزارش عرش نیوز: علی‌اصغر کاراندیش عصر چهارشنبه در نشست با روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان بوشهر اظهار داشت: سفرهای استانی را به استان‌های مختلف داریم و وضعیت فرهنگ و هنر در هر یک از استان‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی همچنین از انجام دیدار با مسئولان ارشد استانی و نشست با اهالی فرهنگ و هنر در قالب سفرهای استانی خبر داد و اضافه کرد: تلاش داریم تا با شناسایی نیازها و مشکلات هر استان، در راستای رفع این مشکلات عمل کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی اضافه کرد: در زمینه تزریق اعتبارات به استان‌ها نیز راهکارهای مناسبی را یافته ایم و همفکری با اهالی فرهنگ و هنر در این زمینه تاثیرگذار است.

وی با اشاره به حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تولید آثار فاخر، خاطرنشان ساخت: در صورتی که آثار فاخر در سطح استان‌ها تهیه شود ما آماده هستیم که حمایت مناسبی در این زمینه داشته باشیم.

کاراندیش تصریح کرد: در ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان‌ها نیز مشکلاتی در زمینه مالی و کمبود اعتبارات وجود دارد که تلاش می‌کنیم تا مبلغی را برای رفع این کمبودها تخصیص دهیم.

وی در زمینه موضوع تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی فرهنگ و ارشاد نیز بیان داشت: فعلا امکان اینکه بتوانیم نیروهای قراردادی را تبدیل وضعیت کنیم را نداریم و تا پایان سال آینده نیز این موضوع انجام نمی‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ادامه داد: بیمه تکمیلی کارمندان وزارت ارشاد نیز از سال آینده با تشخیص اداره کل هر استان انجام خواهد شد.

منبع: مهر
کد مطلب: 352816