توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه استان سمنان:
خادمان شهدا میزبان زائران در مناطق عملیاتی جنوب هستند
يکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۴
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: خادمان شهدا میزبان زائران آنها در مناطق عملیاتی هستند و باید این میزبانی به نحو شایسته‌ای انجام شد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان، سردار سید محمدتقی شاهچراغی در جمع خادم الشهدای سمنان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خطاب به خادمان شهدا اظهار داشت: شما داوطلبانه در مسیر خدمتگزاری به شهدا و زائران آنها قدم گذارده‌اید و فرصت را قدر بدانید و به نحو مطلوب از آن استفاده کنید.

وی افزود: خادمان شهدا میزبان زائران شهدا در مناطق عملیاتی هستند و باید این میزبانی به نحو شایسته‌ای انجام شد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به حضور پیشکسوتان به‌عنوان خادمان شهدا گفت: حضور پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در کنار جوانان در این اعزام را باید به فال نیک گرفت چراکه آنها از نزدیک میدان جنگ سخت را تجربه کرده‌اند.

سردار شاهچراغی افزود: جوانان می‌تواند از این فرصت برای دریافت تجربیات پیشکسوتان برای حضور در میدان جنگ نرم بهره کافی و وافی را ببرند.

وی بابیان اینکه حیات و ممات ما متصل به شهداست، گفت: کار و خدمت به شهدا و زائران آنها علاوه بر سختی‌های خاص خود بسیار شیرین و دل‌چسب است.

فرمانده سپاه استان سمنان با تأکید بر توجه به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و حفظ حرمت این ایام اظهار داشت: شهدا موردتوجه خاص ائمه اطهار (ع) بوده‌اند و نزد خداوند از جایگاهی بس عظیم برخوردار هستند.
کد مطلب: 367414