توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رییس مجلس شورای اسلامی وارد اردبیل شد
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۵
علی لاریجانی صبح امروز در بدو ورود به فرودگاه اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعد از سفر نیم روزه به اردبیل به کشور ترکیه سفر خواهیم کرد تا در مجمع بین‌المجالس اسلامی شرکت کنیم.
به گزارش عرش نیوز؛علی لاریجانی گفت: با توجه به مخاطراتی که در قرن 21 کشورهای مختلف ایران را تهدید می‌کند و نقش محوری جمهوری اسلامی ایران در حل بسیاری از معادلات منطقه و فروکش کردن بحران‌ها سعی خواهیم کرد تا در این مقطع تصمیمات خوبی برای اتحاد و اتفاق امت اسلامی علیه نظام‌های استکباری شکل بگیرد.

وی با اشاره به اقدامات تروریستی شکل گرفته در منطقه در فزون‌خواهی رژیم صهیونیستی گفت : نقش رژیم صهیونیستی در ترور‌های منطقه به ویژه عملیات‌های در سوریه و عراق کاملا مشهود و مکشوف است.

رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما در کنار این مجمع بین‌المجالس با توان برخی از کشورها و روسای مجالس دیدارهایی را خواهیم کرد تا نقش پررنگ جمهوری اسلامی ایران در منطقه تبیین شود.

لاریجانی ادامه داد: سفر ما به اردبیل در راستای عرض ارادت به مردم ولایت مدار این استان است که امروز به برکت نظام اسلامی اردبیل درحال پیدا کردن هویت و اصابت تاریخی خود است.

وی در پایان سخنان خود گفت: در این سفر علاوه بر کلنگ‌زنی یک طرح سرمایه‌گذاری بزرگ دیداری را با مدیران، مسئولان و تولیدکنندگان و کارآفرینان خواهیم داشت و با محور توسعه آینده استان سخنرانی خواهیم کرد.منبع:فارس
کد مطلب: 357217