توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه استان البرز:
برخی ورشکستگان سیاسی به آمریکا چراغ سبز می‌دهند
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۵
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: اظهارات دولتمردان آمریکا نشان از چراغ سبز برخی از ورشکستگان سیاسی به آن‌ها است ولی بدانند که اصول این انقلاب به دست این ورشکستگان سیاسی نیست.

به گزارش عرش نیوز؛سردار علی استادحسینی در مورد اظهارات باراک اوباما و ادعای رابطه تاثیرگذاری تحریم ها با حضور ایران در مذاکرات هسته‌ای اظهار کرد: اظهارات باراک اوباما برای مردم ما پشیزی ارزش ندارد و مردم از توخالی بودن این اظهارات مطلع هستند.

وی افزود: سران آمریکا هر چند وقت یک‌بار برای اقناع افکارعمومی کشورشان حرف‌هایی می‌زنند اما می‌دانند که مردم ما پیرو امام‌خمینی (ره) هستند و امام خمینی(ره) فرمودند که ما آمریکا را زیر پای خود له می‌کنیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز با بیان اینکه اظهارات این‌چنینی نشانه زوال و ورشکستگی دولت آمریکا است، خاطرنشان کرد: آمریکا رو به افول و در آستانه ورشکستگی است و در شرایطی نیست که برای ما این‌گونه خط و نشان بکشد.

 استادحسینی با بیان اینکه اینگونه اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا ناشی از چراغ سبز برخی از ورشکستگان سیاسی به آن‌ها است، گفت: اظهارات دولتمردان آمریکا نشان از چراغ سبز برخی از ورشکستگان سیاسی به آن‌ها است ولی بدانند که اصول این انقلاب به دست این ورشکستگان سیاسی نیست.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز با اشاره به اینکه خط سیاسی این انقلاب پیروی از ولایت فقیه و تابعیت از مقام‌معظم‌رهبری است، خاطرنشان کرد: خط سیاسی این کشور را ولایت فقیه و مقام معظم رهبری رقم می‌زند.

وی با اشاره به اینکه حضور در مذاکرات هسته‌ای برای نشان‌دادن چهره واقعی آمریکا بود، گفت: حضور در مذاکرات هسته‌ای از موضع ضعف نیست بلکه برای این است که عده‌ای به ماهیت اصلی آمریکا پی ببرند و چهره آمریکا برای آن‌ها مشخص شود.

 استادحسینی با بیان اینکه ما به آمریکا بدبین هستیم اظهار کرد: بدبینی ما به آمریکا همواره وجود داشته و دارد و اعتقاد داریم که آمریکا شیطان بزرگ است.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 329416