توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون وزیر کار: بخش تعاون باید از وابستگی به دولت رهایی یابد
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۰
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور تعاون گفت: دیدگاه ها به بخش تعاون به عنوان قشر ضعیف در جامعه باید تغییر یافته و از وابستگی به دولت رهایی یابد.
به گزارش عرش نیوز؛حمید کلانتری پنجشنبه در نشست با مدیران عامل تعاونی های صیادی، لنجداران و مرزنشینان هرمزگان اظهار داشت: برای رسیدن به این نقطه تعاونی ها مسائل و مشکلات خود را آسیب شناسی کرده و جایگاه خود را بشناسند.

وی ادامه داد: این آسیب شناسی به آنها برای بهبود عملکردها و کسب نتایج بهتر از فعالیت هایشان کمک می کند و می تواند منجر به ایجاد تحولی مثبت در اقتصاد شود.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور تعاون اضافه کرد: اعضاء تعاونی ها علاوه بر برقراری ارتباط نظام مند، تعامل های خود را با مسوولان اجرایی استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی گسترش دهند تا بتوانند از ظرفیت آنان در راستان حل مسائل و مشکلات خود بهره برند.

کلانتری یادآور شد: تفاهم نامه ای با استاندار هرمزگان برای توسعه همکاری ها به امضاء رسید که بر اساس آن مقرر شده ستادی به نام 'هماهنگی و توسعه تعاونی ها' با حضور استاندار هرمزگان و مسوولان دستگاه های مربوطه تشکیل شود.

به گفته وی، امضاء این یادداشت تفاهم دو جانبه برای تعاونی ها ظرفیت اجرایی و مدیریتی ایجاده کرده است.

کلانتری خاطر نشان کرد : 70 درصد مشکلات مطرح شده توسط تعاونی ها را می توان در استان حل کرد و انتظار می رود با تشکیل این ستاد برای رفع آنها اقدام شود.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 353103