توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تهرانیها در راهپیمایی محکومیت اهانت به پیامبر حضوری حماسی داشته باشند
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۱
تهران - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری راهپیمایی با شکوه محکومیت اهانت به نبی مکرم اسلام(ص) پس از اقامه نماز جمعه در شهرستان های استان تهران خبر داد.
به گزارش عرش نیوز: حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تدارک مردم استان تهران برای برگزاری راهپیمایی محکومیت اهانت به نبی مکرم اسلام(ص) در مجله فرانسوی اظهار داشت: مردم شهرستانهای استان تهران پس از اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه با حضور دشمن شکن خود بار دیگر عشق و ارادتشان را به پیامبر(ص) خوبی ها به معرض نمایش می گذارند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: ستادهای نماز جمعه شهرستانهای استان تهران برنامه های ویژه ای را جهت تببین اهداف و مقاصد دشمنان برای توهین مجدد به پیامبر اکرم(ص) در نماز جمعه این هفته شهرستانهای استان تدارک دیده اند.

وی ادامه داد: توهین به پیامبر اکرم(ص) به بهانه آزادی بیان و اندیشه برای اولین بار نیست که در غرب اتفاق می افتد اما روند رو به گسترش اسلام در کشورهای اروپایی سبب شده تا استکبار با استفاده از برخی ابزارها و امکانات به فکر ایجاد جو روانی علیه اسلام و مسلمانان باشند.

محمودی اضافه کرد: توهین به بزرگترین شخصیت جهان اسلام نه تنها موجب انزوای اسلام و ایجاد ترس در میان ملتهای نمی شود که بر اساس اعلام برخی مراکز نظرسنجی، روند مطالعه دین اسلام در میان جوانان غربی گسترش چشمگیری پیدا و این موضوع سران استکبار را وحشت زده کرده است.

این مسئول عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران از عموم طبقات و اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی این استان به ویژه علما و روحانیون، مسئولان و مدیران اجرایی، نیروهای نظام و انتظامی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جوانان و نوجوانان این دیار دعوت می کند تا در این راهپیمایی حضوری باشکوه داشته و بار دیگر پیوند خود را با پیامبر اکرم(ص) به معرض نمایش بگذارند.

منبع: مهر
کد مطلب: 358603