توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فتنه 88 با خرابکاری قدرت‌طلب‌ها به وقوع پیوست
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۴
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: فتنه 88 با خرابکاری قدرت‌طلب‌ها و فتنه انگیزی آنها به وقوع پیوست تا خیلی از دلسوزان و خواص جامعه نگران شوند، چرا که قدرت تشخیص حق و باطل در آن برهه از زمان راحت بود.
به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد پیش از ظهر امروز در همایش 25 سال زعامت مقام معظم رهبری در اهرم گفت: در نظام الهی ایران اسلامی نه دولت‌ها محور هستند و نه شخصیت‌ها بلکه آنچه محوریت دارد ولایت فقیه است و نگاه مردم این کشور شهید پرور به انگشت اشاره ولایت فقیه خواهد بود.
موسوی‌نژاد افزود: حرکت تاریخی مردم در 9 د ماه سال 88 حرکت بی‌بدیل  و کم سابقه‌ای بود که متاثر از بیداری و بصیرت ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران در دوران‌های متعدد  و در مراحل تاریخی مختلف مورد تجاوز دشمنان  و دست اندازی‌ها و چالش‌های متفاوتی قرار گرفته شده است که با درایت و هوشیاری رهبری انقلاب به سلامت از آنها غبور کرده است.
موسوی‌نژاد تصریح کرد: دشمنان انقلاب با مطالعه دوران دفاع مقدس دیده بودند که مردم ایران اسلامی با تکیه بر اعتقاد و ایمان راسخ و نه تجهیزات هست که به پیروزی می‌رسد و باور قوی و اعتقاد محکم مردم به ارزش‌های اسلامی  رمز پیروزی آنهاست پس برای تضعیف این باورها آستین همت خود را بالا زد.
وی گفت: دشمن با تکیه بر هجمه فرهنگی که به طور مکرر از طرف مقام معظم رهبری تذکر داده می‌شد وارد کارزار شد تا باور و اعتقاد را از جوانان ما بگیرد و در این مسیر دسیسه‌های زیادی را در دستور کار قرار داد اما آنچه این نقشه‌های شوم را خنثی می‌کرد حراست و حفاظت مقام معظم رهبری از اعتقادات و باورهای مردم بود.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن سالها تلاش کرد تا در سال 78 بتواند نتیجه هجمه‌های فرهنگی خود قبل از آن را ببیند اما آنچه در این سال سدی جلوی نقشه شوم آنها بود ولایت فقیه و رهبری نظام الهی ایران بود که امیدهای آنها را به یاس تبدیل کرد.
موسوی نژاد خاطر نشان کرد: فتنه سال 78 در بدنه دولت و عده‌ای فتنه‌گر به وجود آمد و کسانی که از حقوق مردم و بیت المال می‌خوردند  و داعیه خودی بودن داشتند بر علیه امنیت نظام تمام وجود خودشان را هزینه کردند .
وی افزود: دشمن به دنبال بر اندازی نظام در سال 78 بود  که با مدیریت توانمند رهبری معظم  از چالش‌ها و بحران‌های که اگر هر کشور و نظامی با آن روبرو می‌شد سقوط می‌کرد نظام  و انقلاب ما به سلامت عبور کرد .
موسوی‌نژاد خاطر نشان کرد: دشمن که شکست خورده فتنه 78 بود تمام تلاش و همت خود را به کار بست و انرژی خود را برای فتنه دیگری آماده ساخت و با ایجاد جنبش سبز و با مدیریت کشورهای استکباری و منافقین فتنه شوم 88 را به وجود آورد.
نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: فتنه 88 با خراب‌کاری قدرت طلب‌ها و فتنه انگیزی آنها به وقوع پیوست تا خیلی از دلسوزان و خواص جامعه نگران شوند چرا که قدرت تشخیص حق و باطل در آن برهه از زمان راحت بود ولی آنها با قاطی کردن حق و باطل کار را مشکل کردند.

منبع:فارس

کد مطلب: 348901