توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استخر «شهدای شیمیایی» سردشت به بهره‌برداری می‌رسد
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۲
رئیس ورزش و جوانان سردشت گفت: دهه فجر امسال استخر شهدای شیمیایی سردشت در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش عرش نیوز؛محسن آلی، رئیس ورزش و جوانان سردشت اظهار داشت: اعتبار مورد نیاز استخر شهدای شیمیایی سردشت از محل اعتبارات ملی بوده و تاکنون برای ساخت آن 2 میلیارد و 100 میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس ورزش و جوانان سردشت از بهره‌برداری خانه کشتی سردشت در سال آینده خبر داد و گفت: سالن سقف کوتاه یا خانه کشتی این شهر دارای پیشرفت فیزیکی 75 درصدی بوده و امسال کلنگ‌زنی شده است.

آلی تصریح کرد: بودجه مورد نیاز برای ساخت این پروژه نیز از محل اعتبارات ملی بوده و تاکنون 450 میلیون تومان هزینه شده و 200 میلیون دیگر برای اتمام آن نیاز است.

وی از پیشرفت فیزیکی 90 درصدی کاشت زمین چمن میرآباد این شهرستان خبر داد و بیان کرد: در این رابطه تاکنون برای این پروژه 450 میلیون تومان بودجه هزینه شده و برای اتمام آن نیازمند 120 میلیون تومان هستیم و امید است که امسال به بهره‌برداری برسد.

رئیس ورزش و جوانان سردشت افزود: از سوی دیگر زمین چمن "ربط" این شهرستان نیز امسال به بهره‌برداری رسیده و تاکنون 450 میلیون تومان برای آن هزینه شده و 120 میلیون تومان دیگر نیز نیاز است.

آلی با اشاره به اینکه کلنگ‌زنی سالن ورزشی شهر ربط از سال 78 آغاز شده است، اظهار داشت: با این وجود این پروژه دارای پیشرفت فیزیکی 75 درصدی بوده و امید است که تا سال 94 یا 95 کارهای مربوط به آن به اتمام رسیده و قابل بهره‌برداری شود.

وی با بیان اینکه هم‌اینک 28 هیئت ورزشی در سردشت وجود دارد بیان کرد: از این تعداد 14 هیئت ورزشی فعال و سایر آنها نیمه فعال یا غیرفعال هستند که علت آنها مشکلات تحصیلی روئسای آنها بوده است.

رئیس ورزش و جوانان سردشت با اشاره به مهمترین مشکلات ورزشی این شهرستان گفت: کمبود اعتبارات هیئت‌های ورزشی، نبود توانمندسازی نیروهای انسانی در هیئت‌های ورزشی، ضعف در امکانات زیرساختی برای برخی هیئت‌ها و تجهیز اماکن ورزشی از جمله مشکلات ورزشی شهرستان سردشت به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: در حال حاضر 4 هزار و 200 نفر ورزشکار به طور حرفه‌ای در شهرستان سردشت مشغول فعالیت‌های ورزشی هستند و در این باره این شهرستان در ورزش‌هایی همچون ورزش‌های همگانی، فوتبال، کوهنوردی، کاراته و کشتی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 346606