توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف:
باید در راستای ارتقای خدمات تأمین‌ اجتماعی تلاش بیشتری شود
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۹
نماینده‌ی مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هر کدام از سازمان‌های اداری باید پیگیر برطرف کردن مشکلات باشند، گفت: نمایندگان مردم در استان نیز آمادگی پیگیری مشکلات سازمان‌ها را دارند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام «سیدمحمدباقر عبادی» صبح امروز (چهارشنبه 25 تیرماه) در نشست صمیمی با کارکنان سازمان تأمین‌ اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: کارکنان سازمان تأمین‌ اجتماعی باید با جدیت و تلاش مضاعف و مدیریت جهادی کارها را به‌خوبی انجام دهند.

 
وی ادامه داد: سازمان تأمین‌ اجتماعی سازمان ارزشمندی است، چون زمینه‌ی آرامش‌خاطر کارگران و زمینه‌ی امید به آینده را در میان کارگران زنده می‌کند.

 
نماینده‌ی مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هم‌اکنون با تأمین‌ اجتماعی آرمانی فاصله‌ی زیادی داریم و باید در راستای ارتقای خدمات تأمین‌ اجتماعی تلاش بیشتری شود.

 
عبادی ادامه داد: افرادی که به تأمین‌ اجتماعی مراجعه می‌کنند افرادی دردمند هستند و اگر زمینه‌ی تحقق خواسته‌های مردم در تأمین‌ اجتماعی فراهم نباشد باید برخورد مناسبی با این افراد شود.

 
وی با اشاره به مشکلات و خواسته‌های مدیران تأمین‌ اجتماعی، خاطرنشان کرد: نمایندگان استان آمادگی پیگیری برطرف کردن مشکلات ادارات از جمله تسریع در بهره‌برداری بیمارستان تأمین‌ اجتماعی را دارند.
کد مطلب: 286702