توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ارتقاء جایگاه و رفع مشکلات بخش تعاون نیازمند بهره گیری از تمام ظرفیت هاست
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۰
معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ تعاون در جامعه گفت: باید از همه ظرفیت ها و توان ها برای پیشبرد اهداف، ارتقاء جایگاه و رفع مشکلات بخش تعاون استفاده برد.
به گزارش عرش نیوز:
حمید کلانتری شامگاه سه شنبه در آیین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران افزود: الگوسازی و ترویج روش های مناسب تعاونی ها ضروری است، الگوهای موفق باید مورد توجه تعاونی ها قرار گیرد و در کارهای خود از آنها بهره های لازم را ببرند.

وی با شاره به اینکه ذهنیت مردم نسبت به بخش تعاون باید اصلاح شود، اظهار کرد: جامعه باید باور و نگاه جدیدی به تعاونی ها داشته باشد.

کلانتری بیان کرد: مردم نباید این مجموعه را بخشی کمک بگیر و ضعیف تلقی کنند بلکه بایستی واحدهای فعال در حوزه تعاونی ها را مجموعه ای قوی و قدرتمند بدانند.

معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه خانواده تعاون باید از حقوق و منافع اعضای خود دفاع کند، افزود: همبستگی، هم افزایی درون شبکه ای و تعامل تعاونی ها باید گسترش یابد تا شاهد رشد و شکوفایی این بخش باشیم.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت رسانه ملی افزود: تبلیغ صحیح و مناسب تعاونی ها باید با استفاه از ابزارهایی نظیر فیلم، سریال و گفت و گوهای رسانه ای باید انجام شود.

کلانتری تشکیل تیم فوتبال را از جمله راهکارها برای تقویت روحیه تعامل و همکاری دانست و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد راه اندازی باشگاه ورزشی در این بخش باشیم.
منبع:ایرنا
کد مطلب: 307708
 
 


پربازدیدترین