معاون وزیر کشورخبرداد:
تمام بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری برای برگزاری انتخابات فراهم است
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۶
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تمام بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری برای برگزاری انتخابات شکوهمند در سال آینده فراهم است.
تمام بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری برای برگزاری انتخابات فراهم است

به گزارش عرش نیوز به نقل از ایسنا منطقه سمنان ،سید صولت مرتضوی در خاشیه جلسه شورای اداری استان سمنان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، افزود: برای برگزاری شکوهمند و دقیق انتخابات سال آینده تمام برنامه ریزیهای لازم صورت گرفته است و در این زمینه هیچ کم و کاستی وجد ندارد.

وی با اشاره به اینکه تا کانون 30 دوره انتخابات در کشور برگزارشده است، اضافه کرد: آزموده را آزمون خطا است، تمامی بسترهای سخت افزاری، نرم افزاری و نظارتی همراه با دو دستگاه نظارتی شورای نگهبان و هیات نظارت منتخب مجلس آمادگی کامل دارند تا این انتخابات نیز مانند 30 دوره قبل با قدرت برگزار شود.

معاون سیاسی وزیر کشور ادامه داد: نقش مردم در جای جای این نظام از ابتدای انقلاب تا کنون برجسته و تأثیر گذار بوده است، مردم خودشان مجری،ناظر و رأی دهنده هستند.

مرتضوی تأکید کرد: برنامه ریزی ها به گونه ای است که هیچ یک از دو انتخابات شور ای شهر و روستا و ریاست جمهوری تحت الشعاع دیگری قرار نگیرد ،هر دوانتخابات مهم هستند و کارکرد خودشان را دارند.

وی تصریح کرد: آموزش مجریان انتخابات نیز در تمامی استانها انجام می شود و انشاء الله تا 28 اسفند به پایان خواهد رسید.

معاون سیاسی وزیر کشور همچنین افزود: تعداد شعب اخذ رأی در کشور هنوز مشخص نشده است، انشاءالله با تشکیل هیئت های اجرایی به زودی تعداد شعب اخذ رأی نیز مشخص خواهد شد.

 

کد مطلب: 43060