توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم بجنورد در مجلس:
بجنورد قابلیت ارتقا به فرمانداری ویژه را دارد
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲
نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس گفت: فرمانداری بجنورد قابلیت ارتقا به فرمانداری ویژه را دارد.

به گزارش عرش نیوز،قاسم جعفری با اشاره به وجود شهرستان‌های دارای فرمانداری ویژه در استان‌های مختلف کشور اظهار کرد: برخی شهرستان‌های این استان نیز در صورت وجود شرایط می‌توانند به فرمانداری ویژه ارتقا یابند.

وی تصریح کرد: برای پیگیری نمایندگان در این زمینه بایستی فرمانداران ظرفیت‌ها و دلایل را ارائه کرده تا موضوع در مجاری ذی‌ربط طرح و تحقق یابد.

نماینده مردم پنج شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در ادامه از برنامه تحویل راه و شهرسازی برای بیمارستان آشخانه خبر داد و گفت: براساس قول معاون وزیر راه و شهرسازی قرار است تا این بیمارستان تا اواخر خرداد امسال برای تحویل به دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی آماده شود.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز اعلام کرده که پس از تحویل اقدامات خود را برای تجهیز این بیمارستان انجام خواهد داد.

جعفری با بیان اینکه اکنون مهمترین مطالبه مردم شهرستان مانه و سملقان تکمیل و تجهیز بیمارستان آشخانه است، بر تحقق برنامه‌های اعلام شده از سوی مسئولان و متولیان امر تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: تسریع در راه‌اندازی این بیمارستان نه تنها برای مردم شهرستان بلکه برای مسافرانی که در محور آشخانه جنگل گلستان دچار سانحه رانندگی شده‌اند، ضرورت دارد.

به گفته نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی، به دلیل نبود مراکز بیمارستانی در مسیر 145 کیلومتری بجنورد به جنگل گلستان، برخی مصدومان سوانح رانندگی این مسیر در حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهند./فارس

کد مطلب: 266273