توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون استاندار سمنان مدعی شد
تورم در کالاهایی مانند مرغ صفر بوده است/ مردم تک‌رقمی شدن تورم را لمس می‌کنند!
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان مدعی شد: تورم در کالاهایی مانند مرغ صفر بوده است و مردم تک‌رقمی شدن تورم را لمس می‌کنند!

 
به گزارش عرش نیوز، محمود قنبری عصر دوشنبه در نوزدهمین نشست ستاد سازمان‌دهی امور جوانان این استان که در سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد، با بیان اینکه جوانان سرمایه‌های ملی هستند، اظهار داشت: باید به مشکلات جوانان توجه و برای رفع آنها برنامه‎‌ریزی کرد.

 
وی به توفیقات به‌ دست‌ آمده توسط جوانان استان سمنان اشاره کرد و افزود: در کسب موفقیت‌های رشته‌های مختلف و در میادین مبارزه با استکبار نقش جوانان بسیار پررنگ بوده است.

 
قنبری با تأکید بر لزوم شناسایی استعدادهای جوانان گفت: نخستین کار برای خدمت به جوانان، شناسایی استعدادهای نهفته و ظرفیت‌های آنان است که باید به دست مسؤولان فعال شود.

 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه به‌کارگیری توانمندی‌های جوانان در توسعه کشور اثرگذار است، اظهار کرد: اگر امروز در بحث هسته‌ای و کسب دستاوردها توفیقاتی حاصل‌شده به یمن حضور جوانان دانشمند در این عرصه بوده است.

 
وی تصریح کرد: جوانان امروز از آمادگی و نبوغ برخوردارند و باید زمینه رشد و خلاقیت آنان فراهم شود و سپس ارتقا یابد.

 
قنبری با تأکید بر لزوم ایجاد فضای شاد اجتماعی در استان سمنان توسط مسؤولان اظهار کرد: فضای سالم در رشد جوانان مؤثر بوده و بهترین فضا، فضای ورزشی است که علاوه بر ایجاد روحیه‌ای شاد، بر سلامتی فکری و جسمی نیز اثر می‌گذارد.

 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در ادامه به لزوم بازآفرینی بازی‌های بومی اشاره کرد و گفت: فضای ورزشی باید در کشور و استان همراه با استاندارد و بروز باشد و بسیاری از بازی‌های بومی در ایجاد انگیزه مؤثر است که باید بازآفرینی شود و به سطح جامعه بیاید.

 
وی در ادامه با اعلام اینکه یکی از اولویت‌های دولت تدبیر و امید مبارزه با بیکاری است، اظهار کرد: دولت برنامه ویژه‌ای برای مبارزه با بیکاری دارد و در سال جاری برای 720 هزار نفر شغل ایجاد شده و در بحث بیکاری نیاز ما یک‌ میلیون فرصت شغلی است.

 
قنبری گفت: در بحث تورم آنچه به‌وضوح قابل‌ لمس است و عامه نیز به‌خوبی آن را حس می‌کنند، تک‌رقمی بودن تورم است و حتی در کالاهایی مانند مرغ تورم صفر بوده است.

 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در ادامه به طراحی سایت بهین‌یاب توسط دولت اشاره کرد و افزود: در این سایت، دو هزار و 450 واحد نام‌نویسی کردند که  370 میلیارد تومان به آنان وام پرداخت‌ شده است و واحد‌های نیمه‌تعطیل تعهد به اشتغال داده‌اند.
کد مطلب: 391779