توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس پلیس راه استان سمنان:
تردد بدون زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی استان سمنان ممنوع است
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲
رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به شدت بارش‌ برف در این استان گفت: بارش برف در محورهای کوهستانی استان سمنان سنگین است و بر این اساس تردد بدون زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی سمنان ممنوع است.

 
حسن خسروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار عرش نیوز اظهار داشت: بارش برف سبب شده است تا محورهای مواصلاتی استان سمنان لغزنده شود.

 
وی افزود: شدت بارش‌ها در گردنه‌های برف‌گیر استان سمنان بیشتر بوده و در برخی نقاط نیز شاهد یخ‌زدگی کف جاده هستیم که لازم است در این زمینه رانندگان توجه بیشتری داشته باشند.

 
رئیس پلیس راه استان سمنان اضافه کرد: رانندگان برای عبور از محورهای این استان علاوه بر بستن زنجیر چرخ باید همه الزامات و قوانین لازم برای رانندگی در شرایط بارانی و برفی را رعایت کنند.

 
خسروجردی عنوان کرد: هم اکنون تردد در همه محورهای مواصلاتی استان سمنان به صورت عادی و روان در حال انجام است و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد ضمن آن که مأموران پلیس راه در جاده‌های سراسر استان سمنان حضور دارند.

 
وی از ممنوعیت تردد در محور شاهرود- رامیان تا گردنه اولنگ که از ابتدای فصل سرما تردد در آن به دلیل نبود ایمنی‌های لازم ممنوع شده بود خبر داد.
کد مطلب: 391274
 
 


پربازدیدترین