توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس پلیس راه استان سمنان:
تردد بدون زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی استان سمنان ممنوع است
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲
رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به شدت بارش‌ برف در این استان گفت: بارش برف در محورهای کوهستانی استان سمنان سنگین است و بر این اساس تردد بدون زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی سمنان ممنوع است.

 
حسن خسروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار عرش نیوز اظهار داشت: بارش برف سبب شده است تا محورهای مواصلاتی استان سمنان لغزنده شود.

 
وی افزود: شدت بارش‌ها در گردنه‌های برف‌گیر استان سمنان بیشتر بوده و در برخی نقاط نیز شاهد یخ‌زدگی کف جاده هستیم که لازم است در این زمینه رانندگان توجه بیشتری داشته باشند.

 
رئیس پلیس راه استان سمنان اضافه کرد: رانندگان برای عبور از محورهای این استان علاوه بر بستن زنجیر چرخ باید همه الزامات و قوانین لازم برای رانندگی در شرایط بارانی و برفی را رعایت کنند.

 
خسروجردی عنوان کرد: هم اکنون تردد در همه محورهای مواصلاتی استان سمنان به صورت عادی و روان در حال انجام است و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد ضمن آن که مأموران پلیس راه در جاده‌های سراسر استان سمنان حضور دارند.

 
وی از ممنوعیت تردد در محور شاهرود- رامیان تا گردنه اولنگ که از ابتدای فصل سرما تردد در آن به دلیل نبود ایمنی‌های لازم ممنوع شده بود خبر داد.
کد مطلب: 391274
 
 


پربازدیدترین
پربحث ترین
عملکرد دولت یازدهم درباره فیش های حقوقی نجومی چگونه بود؟
عالی بود
خوب بود
می توانست بهتر باشد
بسیار ضعیف بود
اصلا برخوردی با حقوق های نجومی نشد