توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جانشین فرمانده کل سپاه در زنجان:
حادثه ۹ دی انقلاب را بیمه کرد
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۲
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به قیام بزرگ ۹ دی علیه استکبار و اکران چهره پلید سران فتنه گفت: مردم ایران با بیدار و آگاهی و با پیروی از افق بلند اندیشه امام(ره) و رهبری فتنه را خنثی کردند.
به گزارش عرش نیوز؛سردار حسین سلامی شامگاه دوشنبه در حسینیه اعظم زنجان با اشاره به فتنه‌های متعدد دشمنان علیه انقلاب و اسلام اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب، استکبار در دنیای خیال و رویای خود شکست دادن انقلاب را به عنوان آرزو همیشه در دل داشته است.

وی افزود: آمریکا، اسرائیل و برخی از سران عرب که ائتلافی از استکبار را رقم می‌زنند در سناریو‌ها و مجامع مختلف راهبرد‌های مهمی را برای شکست ایران به کار گرفتند که با هوشیاری مردم ایران و رهنمود‌های امام امت و رهبر عزیز در نطفه شکست خورده است.

سردار سلامی با اشاره به مبارزات متعدد ملت ایران در جهان اسلام علیه استکبار گفت: حمایت‌های پی‌در‌پی از فلسطین مظلوم پیروزی حزب‌الله لبنان در مقابل صهیونیست نمونه‌هایی از مبارزات مردم ایران در مقابل استکبار است و این مسئولیت را در جهان اسلام ایران به دوش گرفته تا راه غلبه کفار بر مسلمانان را همیشه ببندد و این همان ولایت فقیه است.

وی با اشاره به پیوند قلبی، ایمانی و فطری مردم ایران با ولایت فقیه گفت: استکبار می‌داند قدرت گرفتن اسلام بین قوای جهانی برای استکبار خطرساز است و دیگر کسی برای آنها در دنیا فرش قرمز پهن نخواهد کرد آنها مرموزانه و موزیانه از روی شیطنت همه تجربیات تاریخی خود را به کار می‌برند تا اتحاد مردم را ضایع کنند و در کل آمده بودند تا استحکام بین رهبری و مردم ایران را از بین ببرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: سران فتنه می‌خواستند مردم, امام و انقلاب را رها کنند و در روز عاشورا با حمله به بهترین گنجینه باور‌ها و اعتقادات مردم, اوج جسارت خود را به ارزش‌های مردم ایران وارد کردند هم آنهایی که در عطش قدرت طلبی خود ساختمان باورهای مردم را در اختیار تفکر و اندیشه غرب قرار دادند.

وی با اشاره به تعبیر رهبر انقلاب از واقعه 9 دی گفت: مردم ایران با حالتی عاشورایی در میان امواج عشق به امام(ره) و انقلاب، کفن پوش به میدان آمده بودند و آن روز خورشید انقلاب دوباره طلوع کرد و اسلام درخشید و وحدت و شکوه به مردم ایران بازگشت.

سردار سلامی با اشاره به آیه «ملتی که تقوا پیشه کند خداوند دروازه‌های رحمت را در آسمان و زمین بر روی آنها باز می‌کند» گفت: مردم ایران تقوا پیشه کردند و آنقدر یاس و ناامیدی در جبهه دشمن نشست که انگار این آیه تازه نازل شده است و دروازه‌های رحمت به روی مردم ایران باز شد و دوباره پیروز میدان شد.

وی افزود: وحدت شیعه در ماجرای اربعین امسال در عراق از درخشش‌های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بود و دشمن برداشت لازم را از این صحنه کرد و خداوند نقاش رعب و وحشت برای دشمن شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به زحمت‌ها و سختی‌های مردم برای استقرار نظام اسلامی خاطر نشان کرد: ملتی که برای استقرار نظام جوانان بلند قامت و رشید خود را فدا کردند، ثمره همه مجاهدت‌هایشان را عده‌ای می‌خواستند فدای قدرت طلبی خود کنند، همان‌هایی که می‌خواستند ضربه مهلکی به پیکره نظام زده و ایمان و باور مردم را با تخریب و دروغ به ارزش‌های انقلاب را سست کنند.

وی بیان کرد: آمریکا و اسرائیل بدانند که همه اعمالشان زیر ذره‌بین انقلاب اسلامی است و ایران در قدرتمندترین لحظه در پرتو اسلام و انقلاب قرار دارد و دشمنان هم این را می‌دانند و هر روز زمین و زمان بر استکبار تنگ خواهد شد و اسلام و انقلاب بی هیچ شکی در حال پیشروی است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 348470