توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
بهبود وضعیت حمل و نقل هوایی موجب توسعه کهگیلویه و بویراحمد می‌شود
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۱
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهبود وضعیت حمل و نقل هوایی موجب توسعه همه‌جانبه این استان می‌شود.

به گزارش عرش نیوز؛سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات پرواز فرودگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعد از مدت‌ها مشکل تعطیلی پرواز از طریق فرودگاه‌های استان به دلیل مشکلات نرخ و مسافر حل شد و در هفته 6 روز پرواز از استان به مقصد تهران صورت می‌گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برقرار شدن پرواز فرودگاه‌های استان باعث فراهم شدن زمینه توسعه استان می‌شود و باید از این فرصت مناسب استفاده شود و به جای پرواز از فرودگاه شیراز و اهواز از پروازهای خود استان استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: هواپیمایی که در این مسیر به کار گرفته شده ATR72 است که امنیت خوبی در ناوگان هوایی کشور دارد و از امن‌ترین، جدید و به‌روزترین هواپیماها در سطح کشور به شمار می‌رود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فرودگاه‌های استان تجهیز شدند و هیچ مشکلی برای استفاده از این فرودگاه‌ها وجود ندارد، تأکید کرد: از مسئولان، اعضای شورای اداری، مردم، بخش خصوصی، پیمانکاران، صنعت‌گران و همه کسانی که فعالیت اقتصادی دارند درخواست می‌شود، پرواز خود را از فرودگاه‌های استان انجام دهند.

خادمی با اشاره به اینکه بهبود وضعیت حمل و نقل هوایی موجب توسعه همه‌جانبه استان کهگیلویه و بویراحمد می‌شود، افزود: استقبال مردم از پروازهای فرودگاه استان باعث افزایش بیش‌تر پروازها می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: براساس اعلام نمایندگی شرکت‌های هواپیمایی بسیاری از ادارات استان بلیت هوایی خود را از استان‌های همجوار تهیه می‌کنند که لیست این ادارات در اختیار استانداری قرار داده شود تا با صحبت با این ادارات سفرهای هوایی آنان در خود استان انجام شود.

وی به نقش اساسی تبلیغات و اطلاع‌رسانی در استقبال مردم از سفرهای هوایی اشاره کرد و افزود: صدا و سیمای مرکز استان علاوه بر تبلیغ در این خصوص برنامه‌هایی تحت عنوان صنعت هوانوردی برای آگاهی مردم پخش کند.

منبع:فارس

کد مطلب: 338570