توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حضور معاون اول رئیس جمهور
۳ طرح صنعتی با اعتباری بالغ بر ۲۴۰۰ میلیارد ریال در همدان افتتاح می‌شود
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۵
معاون برنامه ریزی استاندار همدان از افتتاح سه طرح صنعتی و فولادی با حضور معاون اول رئیس جمهور با اعتباری بالغ بر ۲۴۰۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: وزرای صنعت، معدن و تجارت و کار معاون اول رئیس جمهور را در این سفر همراهی می‎کنند.

به گزارش عرش نیوز؛خسرو سامری اظهار داشت: معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز سه‌شنبه به استان همدان سفر می‎کنند.

وی افزود: افتتاح سه طرح صنعتی و معدنی از جمله فولاد صبانور، بافت‎سان ملایر، فروسیلیس غرب در برنامه یک روزه معاون اول رئیس جمهور قرار دارد.

معاون استاندار همدان تصریح کرد: معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه پس از افتتاح این طرح‎های صنعتی و معدنی در شورای اداری استان همدان حاضر می‎شوند.

وی تصریح کرد: کارخانه صبانور در شهرستان اسدآباد احداث شده و با ظرفیت اسمی 550 هزار تن کنستانتره سنگ‌آهن تولید می‎کند، در این طرح نزدیک به 600 میلیارد ریال سرمایه‌‏گذاری شده که برای 135 نفر اشتغالزایی داشته است.

سامری با اشاره به اینکه طرح صنعتی بافت‌سان ملایر منسوج نبافته تولید می‎کند، عنوان کرد: ظرفیت اسمی این کارخانه 18 هزار تن بوده و با سرمایه‌گذاری هزار و 400 میلیارد تومانی برای 204 نفر اشتغالزایی شده است.

وی با بیان اینکه فروسیلیس غرب کشور با سرمایه‎گذاری 400 میلیارد ریالی در شهرستان ملایر ایجاد شده است،گفت: ظرفیت اسمی این پروژه 12 هزار تن بوده و برای 98 نفر اشتغالزایی داشته است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 339777