توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی فقیه در مازندران:
آیت الله شجاعی خدمتگذار مکتب اهل بیت بود
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۷
نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اینکه ساده زیستی از خصوصیات برجسته مرحوم آیت الله شجاعی بوده است، گفت: آیت الله شجاعی خدمتگذار مکتب اهل بیت بوده است.
به گزارش عرش نیوز؛آیت الله نورالله طبرسی در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله سید حسن شجاعی کیاسری در مصلی ساری، ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع)، اظهار داشت: امام حسن عسکری(ع) با وجود مشکلاتی که داشت برای اعتلای دین اسلام تلاش زیادی کرد.

وی، از علما و جامعه روحانیت به عنوان مجاهدان واقعی یاد کرد و افزود: روحانیت بزرگترین خدمت را برای پاسداری از حفظ ارزش‌های انقلاب و دین اسلام انجام داده‌اند تا به این مملکت صدمه ای وارد نشود.

نماینده ولی فقیه در مازندران، با اعلام اینکه مرحوم آیت الله شجاعی کیاسری از علمای برجسته و مفسر قرآن کریم بود، افزود: ساده زیستی، صراحت لهجه و مردم‌داری از خصوصیات بارز این روحانی انقلابی بوده است.

طبرسی افزود: مردم در چهار دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان ساری به آیت الله شجاعی رای اعتماد دادند و ایشان را به عنوان نماینده این شهرستان به مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند.

وی، با بیان اینکه آیت الله شجاعی در تفسیر قرآن کریم سرآمده بوده و همین امر موجب ماندگاری نام ایشان در میان مردم شده است، تصریح کرد: تفسیر قرآن آیت الله شجاعی بارها چاپ شد و هر دفعه مورد استقبال خیل عظیمی از مردم قرار گرفت.

آیت الله شجاعی کیاسری، چهار دوره نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی بوده است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 349172