توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار قزوین:
مشکلات شهرک مهرگان قزوین برطرف می‌شود
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۳
استاندار قزوین گفت: حل مشکلات شهرک‌ مهرگان که بخش عظیمی از مردم قزوین در آن سکونت دارند، در اولویت‌ استانداری است و این مشکلات برطرف می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛مرتضی روزبه صبح امروز در جمع شورای شهر محمدیه اظهار داشت: برای برطرف کردن تمام کاستی‌‌ها و رسیدن به نقطه مطلوب تلاش می‌کنیم و با توجه به مشکلات عدیده این شهرک اولویت‌هایی در حل این مشکلات در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به مذاکراتی که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی از جمله معاونان عمرانی، فرماندار البرز، شهردار و اعضاء شورای شهر محمدیه صورت گرفت، امید است که گام مؤثری در حل مشکلات این شهرک برداشته شود.

استاندار قزوین با اشاره به اقداماتی که برای حمل ونقل، ارتباطات مخابراتی و غیره این شهرک انجام شده است، عنوان کرد: شهرک مهرگان پروژه عظیمی است که دارای 25 هزار واحد مسکونی بوده و به اقتضای این تعداد نیز دارای مشکلاتی است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از این مشکلات مربوط به پیمانکاران می‌شود، تصریح کرد: بخشی از مشکلاتی که مربوط به شهرک مهرگان است از طریق پیمانکاران به دلایل مختلف بروز پیدا کرده است.

استاندار قزوین بیان کرد: بخش دیگری از مشکلات شهرک مهرگان به دستگاه‌ها مربوط می‌شود که باید به مرور در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد و اعتبار برای تکمیل این پروژه‌های نیمه‌کاره اختصاص داده شود.

وی عنوان کرد: در این شهرک کارهای زیادی صورت گرفته که قابل تقدیر است و لازم است از تمام کسانی که در این راستا تلاش کرده‌اند، تشکر کرده و تلاش خود را برای برطرف شدن مشکلات این شهرک بیشتر کنیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 349370