توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در بازدید شهرک علمی تحقیقاتی مطرح شد:
تاکید رییس جمهور بر جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۴
اصفهان- رئیس جمهور بر ایجاد بستر مناسب برای توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان ، جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، ایجاد زمینه های لازم برای تجاری سازی دستاوردهای این شرکت ها تاکید کرد.
به گزارش عرش نیوز: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی ظهر امروز در بازدید از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، از نزدیک با توانمندی ها و دستاوردهای این شهرک آشنا شد و مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در این شهرک به گفتگو با رئیس جمهور پرداختند.

همچنین رئیس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای علمی تحقیقاتی این شهرک نیز بازدید کرد.

رئیس جمهور در این بازدید بر ایجاد بستر مناسب برای توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان، جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، ایجاد زمینه های لازم برای تجاری سازی دستاوردهای این شرکت ها تاکید کرد.

همچنین در ادامه این بازدید استاندار اصفهان با اشاره به تشکیل کریدور علم و فناوی در استان اصفهان تصریح کرد: با این اقدام به جای راه اندازی کارخانه های فیزیکی، شرکت های دانش بنیان تشکیل شده و علم به ثروت تبدیل می شود.

وی از تبدیل شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان به کریدور علم و فناوری کشور در آینده خبر داد و گفت: این مسئله با موافقت معاون رییس جمهور مواجه شده است.

همچنین شیخ زین الدین، رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان نیز در این بازدید به پیشینه فرهنگی، صنعتی و کشاورزی استان اصفهان اشاره داتش و گفت: مسائل و معضلات زیست محیطی در این استان، محدودیت هایی را ایجاد کرده است که با استفاده بیشتر از اقتصاد دانش بنیان می توان از این چالش خارج شد.

منبع: مهر
کد مطلب: 363077