توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار خمین:
اتاق عمل بیمارستان خمین با مشارکت خیران در حال ساخت است
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۵
فرماندار خمین گفت: حوزه سلامت و ارتقاء آن نقش مهمی در توسعه یک شهر و رفاه شهروندن داشته که به این منظور ساخت اتاق عمل بیمارستان خمین با تجهیزات به روز با مشارکت خیران این حوزه در حال انجام است.
به گزارش عرش نیوز، سید مهدی ساداتی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به دیگر اقدامات برای بالابردن خدمات بهداشتی و درمانی در خمین اظهار کرد: برای این منظور باید از تمامی امکانات و مشارکت حداکثری مردم و خیران بهره برد زیرا این قبیل کارها از توان بودجه‎ای دولت خارج است.

وی افزود: هر سیستمی برای کارایی بالاتر و عملکرد بهتر نیاز دارد تا به روز شود به همین منظور روند روبه رشد سیستم درمانی شهرستان و ارتقای زیرساختهای بهداشتی شهرستان با جدیت در دستور کار فرمانداری خمین قرار گرفته است.

فرماندار خمین تصریح کرد: از دیگر اقداماتی که بری رفاه حال شهروندان خمینی انجام شد، راه اندازی مجدد بخش سی تی اسکن بود تا مراجعان این مرکز دیگر برای انجام آزمایشات نیازمند سفر به شهرستان‎های دیگر نباشند.

ساداتی با اشاره به تخصصی‌تر شدن و ارائه خدمات با کیفیت درمانی در خمین گفت: به این منظور و برای ارتقاء سطح خدمات پزشکی ارائه شده ۱۰ پزشک متخصص در سیستم درمانی شهرستان مشغول به فعالیت شده تا مشکلات مراجعان بهتر و دقیق‎تر شناسایی شوند.

وی افزود: تجهیز آزمایشگاه بیمارستان و شروع به ساخت اتاق عمل مجهز به امکانات پیشرفته توسط خیران حوزه سلامت از دیگر اقداماتی است که در حوزه بهداشت و سلامت خمین با جدیت و سرعت انجام شده است و امیدواریم رضایت همشهریان را به دنبال داشته باشد.

فرماندار خمین تصریح کرد: هر مجموعه‎ای برای موفقیت در کارها و رسیدن به اهداف خود باید برنامه‎ریزی منظم داشته و در چارچوب مقررات تعیین شده رفتار کند، داشتن نظم و انضباط، وجدان کاری و تعهد شرعی و اخلاقی از لازمه‌های مسئولان وکارکنان ادارات است .

ساداتی با تاکید بر لزوم تلاش جهت تحقق مطالبات به حق مردم در حوزه بهداشت و درمان گفت: افزایش همکاری و تعامل بین مسئولان و مجموعه بهداشتی و درمانی شهرستان و هم چنین پاسخگویی شفاف مسئولان به مردم که ولی‌نعمت اصلی ما هستند و تلاش جهت ارتقای سیستم درمانی شهرستان و جلب رضایتمندی شهروندان باید در سرلوحه امور قرار گیرد.
کد مطلب: 332170