توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو شورای شهر ایلام انتقاد کرد
غفلت مسئولان ایلام در ایجاد پارکینگ طبقاتی
سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۰
عضو شورای اسلامی شهر ایلام گفت: با وجود تلاش‌های صورت گرفته اراده‌ای برای ایجاد پارکینگ طبقاتی در شهر ایلام بین مدیران متولی وجود ندارد.

به گزارش عرش نیوز،یزدان قبادیان اظهار داشت: سابقه حضور دو دوره در شورای اسلامی شهر ایلام دارم و این خود به تنهایی تجربه بزرگ و مفیدی است.

وی افزود: در طول این دو دوره با وجود تلاش اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری ایلام اما هیچگونه اراده‌ای مبنی بر احداث پارکینگ طبقاتی از سوی مسئولان امر در استان ایلام دیده نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر ایلام ادامه داد: در این راستا تنها به ارائه گفت‌وگوهایی بسنده شده و در برخی موارد نیز این مباحث نیز بر روی کاغذ نیز آورده نمی‌شود.

این مسئول اضافه کرد: مطالبی که هم بر روی کاغذ ثبت شده نیز بدون نتیجه باقی مانده و تاکنون نیز شهر ایلام فاقد پارکینگ طبقاتی است.

قبادیان تصریح کرد: تاکنون هیچکدام از مباحث کافی و ثبت شده درباره ایجاد پارکینگ در شهر ایلام به مرحله اجرا وارد نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر ایلام گفت: موضوع تخریب مدرسه 17 شهریور در جنب فرمانداری و ایجاد پارکینگ در این منطقه تاکنون منتفی شده البته با دریافت نظرات کارشناسان و توضیحات کافی آنان خود بنده نیز از ایجاد پارکینگ در این منطقه به واسطه افزایش بار ترافیکی آن مخالفت دارم.

وی ادامه داد: اما ساختمان اداره کل ورزش و امور جوانان را مناسب احداث پارکینگ دانسته که امیدوارم این موضوع به زودی وارد فاز اجرایی شود./فارس

کد مطلب: 262475