توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرپرست کمیته امداد:
طرح «فلاح» در کشور اجرایی می‌شود
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۶
سرپرست کمیته امداد گفت: طرح «فلاح» طرحی است که منزلت اجتماعی خانواده‌ها را بالا می‌برد و تلاش ما در کمیته امداد این است که بتوانیم سنگری در راستای افزایش منزلت اجتماعی خانواده‌ها ایجاد کنیم.

حسین انواری اظهار کرد: کمیته امداد برای کمک به مردم مظلوم غزه در طول سال حسابی را به نام فسلطین باز کرده است و خیران کمک‌های خود را از این طریق به مردم مظلوم غزه انتقال می‌دهند.

سرپرست کمیته امداد افزود: در پنجاه و پنج روزی که مردم مظلوم غزه تحت فشار حمله‌های پی در پی رژیم صهیونیستی بود ما بر این شدیم که بتوانیم نیاز‌های اصلی آن‌ها را تامین کنیم و مسائل اصلی آن‌ها همچون مسائل دارویی و دیگر مسائل معیشتی را بتوانیم از طریق کمک‌های مردمی برطرف کنیم.

انواری بیان کرد: کار مشترکی که از سوی کمیته امداد با سازمان بسیج انجام شده است این است که در سه روز همبستگی با مردم غزه بتوانیم از طریق تمامی پایگاه‌های بسیج، امداد و مساجد نیاز‌های مردم مظلوم غزه را تامین کنیم و این خود تبدیل به یک فرهنگ در سطح جامعه شود و از این رو حتی باید بتوانیم ساخت و ساز‌هایی برای رفع نیاز‌های مردم غزه داشته باشیم.

وی به طرح «فلاح» اشاره کرد و گفت: طرح «فلاح» طرحی است که منزلت اجتماعی خانواده‌ها را بالا می‌برد و تلاش ما در کمیته امداد این است که بتوانیم سنگری در راستای افزایش منزلت اجتماعی خانواده‌ها ایجاد کنیم و این افراد را توانمند سازیم.

سرپرست کمیته امداد بیان کرد: رویکرد کمیته امداد در چند سال اخیر عمدتا در زمینه سلامت و توانمند سازی استعداد‌ها و شکوفایی ظرفیت‌های درون خانواده است و در این میان تمام کسانی که به حوزه کارآفرینی آمده‌اند برای توانمندی ابتدا سلامت آن‌ها را برطرف کنیم و سپس به دنبال مسائل جسمی، عاطفی و اقتصادی آن‌ها باشیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 317564