توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی کردستان:
کارگاه آموزشی تعالی رفتاری نیروی انتظامی در سنندج برگزار می‌شود
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۸
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: پنجمین کارگاه آموزشی استانداردسازی و تعالی رفتاری کارکنان کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی کردستان از ۴ تا ۹ بهمن در سنندج برگزار می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛سردار مسعود خرم‌نیا صبح امروز در پنجمین کارگاه آموزشی استاندارد سازی و تعالی رفتاری کارکنان کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی کردستان اظهار داشت: آموزش استاندارد سازی و تعالی رفتاری کارکنان کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در 2 دوره 3 روزه از 4 تا 9 بهمن ماه با حضور کارکنان کلیه کلانتری‌ها و پاسگاه‌های شهرستان سنندج برگزار می‌شود.

وی گفت: با توجه به این که نیروی انتظامی در ارتباط نزدیک با مردم قرار دارد این گونه کارگاه‌های آموزشی در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی مردم و تسریع در کارها برگزار می‌شود.

فرمانده انتظامی استان کردستان خاطرنشان کرد: در سال‌های 91 و 92، 4 کارگاه آموزشی استانداردسازی و تعالی رفتاری در سطح استان کردستان برگزار شده و این پنجمین کارگاه آموزشی است که در شهرستان سنندج برگزار می‌شود.

مشاور هیئت رئیسه ناجا نیز در کارگاه آموزشی استانداردسازی گفت: دوره استاندارد سازی و تعالی رفتاری از سال 86 آغاز شده و در نیروهای انتظامی مختلف اجرا می‌شود که تاکنون 3 مرحله پیاپی در پلیس راهنمایی و رانندگی انجام شده اما در پلیس آگاهی و پیشگیری در مرحله اول است.

محمدحسین الیاسی به اهداف برگزاری کارگاه‌های آموزشی استانداردسازی و تعالی رفتاری کارکنان اشاره کرد و افزود: اولین هدف در برگزاری این گونه کارگاه‌ها، رفتار پرسنل در چارچوب قوانین و ضوابط از پیش تعریف شده است.

وی خاطرنشان کرد: احترام به شهروندان و رفتار درست با آنها نیز از دیگر اهداف برگزاری کارگاه آموزشی استانداردسازی و تعالی رفتاری کارکنان کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها است که در مرحله اول ارتقاء سطح دانش و آگاهی در قلمروها مورد نظر است.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 358866