توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار تهران:
کلیه معوقات خانواده شهدا و ایثارگران پرداخت شد
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۹
استاندار تهران گفت: دولت در اقدامی ارزشمند بعد از چند سال کلیه معوقات خانواده های معظم شاهد وایثارگران را پرداخت کرد.
به گزارش عرش نیوز؛نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در دیداری با سید حسین هاشمی استاندار تهران و حسین کریمی معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری درباره مسائل، مشکلات و برنامه های بنیاد شهید در شهرستان های استان تهران گفت و گو کردند .

نادر نصیری در این دیدار اظهار داشت:همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم وافتخارات امروزما در بنیاد شهید خدمتگزاری به خانواده شهدا و ایثارگران است.

وی افزود: ساماندهی گلزار شهدا امری بسیار مهم و ضروری است که به دلیل کمبود اعتبارات مشکلاتی برای ادامه این کار صورت گرفته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران بیان کرد: در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران مراکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی توسط بنیاد شهید در شهرستانهای استان تهران در حال ساخت است که ان شا الله با حمایت استانداری تهران و سایر دستگاه های مربوطه مشکلات مالی این پروژه های رو به اتمام رفع شود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر برخی از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در  شهرستانهای استان تهران و ساختمان اداری ستاد مرکزی در شان خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثار گران نیست که رفع این مشکل نیازمند توجه ویژه استانداری تهران  برای اختصاص بودجه برای تامین ساختمان اداری مناسب است.

سید حسین هاشمی استاندارتهران نیز در این دیدار با تبریک انتصاب نادر نصیری به عنوان مدیر کل شهرستانهای استان تهران و تقدیر و تشکر از زحمات طاهرنژاد مدیرکل قبلی شهرستانهای استان تهران اظهار داشت:خانواده های معظم شهدا سرمایه های ارزشمندی برای جامعه هستند و خدمت بنیاد شهید به آنان جزو توفیقات الهی است و کارمندان این نهاد باید برای خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران شکر گزار باشند.

وی با اشاره به مشکلات اشتغال و وضعیت جمسی وسلامتی جانبازان و ایثارگران گفت: دولت اقدامات خوبی را در برنامه کاری خود قرار داده که بتواند پاسخگوی دغدغه آنها باشد چون درمان واشتغال بزرگترین مشکل خانوادهای معظم شاه وایثارگر می باشد.

استاندار تهران افزود: دولت دراقدامی ارزشمند بعد از چند سال کلیه معوقات خانواده های معظم شاهد وایثارگران را پرداخت کرد و همچنان برای خدمت رسانی و رفع مشکلات مالی اداره بنیاد شهید و پایان پروژه های این نهاد  در حال تلاش است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 348065