توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم سلماس در مجلس:
بازارچه مرزی کوزه‌رش سلماس راه‌اندازی شود
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۵
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه‌ای برای راه‌اندازی پایانه و و بازارچه مرزی کوزه‌رش در مرز ایران و ترکیه در نظر گرفته شود.
به گزارش عرش نیوز؛علی‌اکبر آقایی شب گذشته در جمع خبرنگاران به بهره‌گیری از ظرفیت‌های آذربایجان‌غربی برای رشد اقتصادی استان و کشور اشاره و اظهار داشت: این استان دارای منابع انسانی متفکر و کاردان است که باید از آنها در اداره امور استفاده کرد.

وی با بیان اینکه نیازهای استان را می‌توان با استفاده از منابع موجود در آن پاسخ گفت افزود: بسیاری از ظرفیت‌های استان مورد غفلت واقع شده است 2 بازارچه و یک منطقه ویژه اقتصادی از مصوبه سالهای قبل است که مورد غفلت واقع شده‌ و نیازمند پیگیری هستند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی سلماس با ترکیه 40 کیلومتر فاصله دارد آنها از امکانات ایران استفاده کافی را می‌برند در حالی که ایران نمی‌تواند از این فرصت‌ها به نفع اقتصاد خود بهره گیرد.

آقایی بروکروسی‌های اداری را مانع از پیشرفت منطقه ویژه اقتصادی سلماس خواند و بیان کرد: دولت و مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات و موانع موجود در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی خواستار بودجه‌ای برای راه‌اندازی پایانه و و بازارچه مرزی کوزه‌رش در مرز ایران و ترکیه شد.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 353861