توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رنگ محرومیت بر چهره ساختمان شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۶
شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در ساختمانی استیجاری و با وضعیتی اسفناک روزگار خود را سپری می‌کند.

به گزارش عرش نیوز، هفته گذشته برای مصاحبه با یکی از اعضای شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد دنبال آدرس ساختمان شورای استان می‌گشتم، پس از مشقات فراوان موفق به پیدا کردن آن شدم اما با صحنه‌ای ناامیدکننده روبه‌رو شدم و آن هم وضعیت اسفناک ساختمان شورای اسلامی استان بود.

ساختمانی کلنگی با نمایی سنگی که در کوچه‌ای بن‌بست قرار گرفته و جالب اینکه حتی مغازه‌ها و کسبه از وجود این ساختمان در کنار خود اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند که این خود عمق مظلومیت و گمنامی این نهاد را در مرکز شهر یاسوج می‌رساند و بدون شک  اصلی‌ترین دلیل آن نیز مکان نامناسب و قرار گرفتن آن در نقطه‌ای کور است.

برای پیگیری موضوع ابتدا سراغ مسئول روابط عمومی شورای اسلامی استان رفتیم و نظر وی را پیرامون وضعیت ساختمان شورای اسلامی استان جویا شدیم.

نوروز کمایی در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: متاسفانه ساختمان شورای اسلامی استان در بدترین وضعیت ممکن قرار دارد و به هیچ‌وجه در شان و منزلت شورای استان نیست.

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این ساختمان استیجاری است، عنوان کرد: متاسفانه سیستم فاضلاب و برق‌کشی این ساختمان کاملاً دچار مشکل است و وجود موش و سوسک در این ساختمان مشکلات متعددی را برای کارکنان و ارباب رجوع به‌وجود می‌آورد.

کمایی از مسئولان استانی خواست تا به فکر چاره‌ای اساسی برای برون رفت شورای اسلامی از این وضعیت اسفناک باشند و در این زمینه تصمیماتی جدی اتخاذ کنند.

علی خوانپایه نیز با ابراز گلایه‌ از وضعیت ساختمان شورای استان گفت: عمده مشکلاتی که در شورای اسلامی این استان وجود دارد فقدان ساختمانی مستقل و آبرومند است و با توجه به قداست شورا ساختمان کنونی در شان شورا نیست.

نماینده کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها با تاکید بر اینکه ساختمانی که در حال حاضر شورا در آن مستقر است هیچ شباهتی به محیط کار شورای اسلامی ندارد، تصریح کرد: با وضعیت کنونی امکان دعوت از اعضای شورای عالی استان‌ها امکان‌پذیر نیست.

وی با تاکید بر اینکه ساختمان شورای اسلامی دیگر استان‌ها بسیار مجهز و با امکانات کامل است، افزود: اگر بخواهیم از نماینده شورای عالی استان‌ها دعوت کنیم واقعاً شرمنده می‌شویم که انتظار می‌رود در این خصوص تمهیداتی اتخاذ شود.

نماینده کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها با اشاره به جایگاه حساس شوراها خاطرنشان کرد: از مدیرکل راه و شهرسازی استان تقاضا داریم قطعه زمینی در اختیار شورا قرار دهند تا بتوانیم ساختمانی در خور شان شورای اسلامی استان در آن راه‌اندازی کنیم.

به هر حال امیدواریم که مسئولان استانی با اتخاذ تصمیماتی جدی، شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد را با استقرار در ساختمانی مجهز و در خور شان از این وضعیت اسفبار نجات دهند.

===================

گزارش و عکس از قاسم خشت‌زر/فارس

کد مطلب: 272960