توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار مازندران:
معرفی آداب و رسوم مناطق مازندران در شبکه تبرستان تقویت شود
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۶
استاندار مازندران با تاکید بر ارتقاء برنامه‌سازی پژوهشی در شبکه تبرستان، گفت: معرفی آداب و رسوم مناطق مازندران در شبکه تبرستان تقویت شود.
به گزارش عرش نیوز؛ربیع فلاح جلودار صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل شبکه تبرستان با اشاره به اینکه ترویج سبک زندگی اسلامی و آداب و رسوم بومی و محلی وظیفه اصلی رسانه ملی است، اظهار داشت: برنامه‌سازی در حوزه تولیدات فاخر هدف اساسی رسانه ملی است.

وی افزود: راه‌اندازی کرسی آزاد اندیشی و برنامه‌های مستند و مناظره مانند و تهیه برنامه های آزاد برای  موضوعات استان از سوی شبکه استانی سبب تقویت توسعه استان می‌شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه ورود نخبگان جامعه برای القای انتظارات آنان از جامعه از طریق رسانه‌های استانی باید پیگیری شود، تصریح کرد: باید محور فعالیت‌های صدا و سیما توسعه جامع در تمام زمینه ها بوده و باید زمینه حضور بخش خصوصی برای رونق اقتصادی در استان فراهم شود.

فلاح با بیان اینکه جوان گرایی باید بیشتر در برنامه‌های صدا و سیما توجه شود، افزود: تقویت فرهنگ‌های بومی و محلی باید به تحرکات برنامه‌های شبکه های استانی افزوده شود.

وی با اشاره به اینکه جناح‌گرایی و سیاسی‌بازی نباید در رسانه ملی وجود داشته باد، تصریح کرد: بزرگ ترین آفت رسانه ای برخورد جناحی با مقولات توسعه ای است.

استاندار مازندران با تقدیر از مدیریت قبلی شبکه تبرستان، افزود: امیدواریم با همکاری مدیر جدید شبکه بتوانیم در حوزه توسعه و رفع تنگناهای مازندران تلاش شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 357911