توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در سایه خلاقیت جوانان ایرانی، جهان هنرمندان این مرز و بوم را می شناسد
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۶
شهردار تهران در پیامی به سومین جشنواره تئاتر شهر آورده است : در سایه خلاقیت جوانان پرافتخار سرزمین ایران اسلامی است که جهان، هنرمندان متعهد این مرز و بوم را می شناسد.
به گزارش عرش نیوز؛در این پیام محمدباقر قالیباف آورده است : قرین شدن سومین جشنواره تئاتر شهر با اعیاد خجسته قربان و غدیر را به فال نیک می گیریم و مسروریم که گروهی از جوانان هنرمند، در رویدادی پراهمیت، با همدلی و خلاقیت در مسیر تعالی انسان و فرهنگ می کوشند.

در ادامه این پیام آمده است: باید رهاورد این تلاش را که موجب پیشرفت معنویت و اخلاق در شهر است به فال نیک گرفت.

قالیباف خاطر نشان کرده است : در سایه خلاقیت جوانان پرافتخار سرزمین ماست که جهان، هنرمندان متعهد این مرز و بوم را می شناسد؛ هنرمندانی که دشواری ها و موانع، آنان را از حرکت به سوی آگاهی، فرهنگ و هنر باز نخواهد داشت.

قالیباف در این پیام خطاب به جوانان آورده است :جوانان سر بلند، شما وارث هنرمندان عرصه شهادتید. ما هنر و شور و شعور شما را ارج می نهیم، قدر زحمات و استعداد شما را می دانیم و همه توان خویش را به کار می گیریم تا هنرتان را بهتر و بیشتر در جلوه های مختلف عرضه کنید.

سومین دوره جشنواره تئاتر شهر با شعار «تهران، شهر مهربانی» از 11 تا 18 مهر ماه به دبیری شهرام کرمی در فرهنگسراها و مراکز فرهنگی شهر تهران برپا است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 317618