توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه بوشهر:
هسته گزینش دستگاه‌های اجرایی خط مقدم موفقیت نظام هستند
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۰
امام جمعه بوشهر گفت: هسته گزینش در دستگاه‌های اجرایی کار بسیار مهم و موثری در جامعه دارند بگونه‌ای که این هسته که در پیشرفت و پایداری نظام اسلامی نقش مهمی دارد به عنوان خط مقدم موفقیت نظام قلمداد می‌شوند.
به گزارش عرش نیوز؛آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهرامروز در نشست با نیروهای هسته گزینش دستگاههای اجرایی استان بوشهر با تبریک سالروز پیامبر عظیم‌الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و گرامیداشت سالروز تاسیس هسته گزینش اظهار داشت: نظام آفرینش بر اساس گزینش استوار است بگونه‌ای که وقتی انسان در زمینه نظام تکوینی آفرینش مانند کهکشان‌ها، راه شیری و منظومه شمسی مطالعه می‌کند متوجه می‌شود همه چیز در جهان آفرینش بر اساس یک گزینش آفریده شده‌اند.

وی با بیان اینکه عنوان اصطفاء به معنی گزینش در قرآن بارها تکرار شده گفت: نام پیامبر گرامی اسلام که مصطفی (ص) است بر اساس همین مورد که گزینش خداوند است انتخاب شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه سلامتی نظام براساس انتخاب صحیح مسئولان محقق می‌شود تصریح کرد: یک نظام وقتی می‌تواند دارای سلامت کافی باشد که مسئولان در هر رده‌ای به شکل صحیح گزینش شده باشند.

صفایی بوشهری، تاکید کرد: پیشرفت بالنده، پویا، و پیشرفت ملی و فراملی نظام اسلامی ایران بستگی به گزینش‌های صحیح دارد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه با داشتن تعهد لازم در ابعاد دینی، ملی و کاری مهم‌ترین عوامل گزینش صحیح است افزود: اگر فردی دارای تعهد دینی نباشد و به نظام اعتقاد نداشته باشد نمی‌تواند در این نظام موثر باشد و مشکلاتی را برای نظام به همراه دارد.

وی، با بیان اینکه گزینشگران مانند فیلتر برای انتخاب نیروهای سالم، پاک و کارآمد  فعالیت می‌کنند گفت:  کاری بسیار مهم بر عهده هسته گزینش دستگاههای اجرایی است چراکه این هسته خط مقدم موفقیت نظام هستند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه هسته گزینش مسئولیت بسیار مهم و بزرگی در جامعه دارند افزود: آینده نظام با انتخاب نیروهای با تعهد و با تجربه و کارآمد رسالت مهم شما است که امیدوارم در این مسیر موفق باشید.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 351511