توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار نمین:
۱۶ میلیارد ریال پروژه راهسازی در شهرستان نمین اجرا شد
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۴
فرماندار شهرستان نمین گفت:‌ پروژه‌های راهسازی آسفالت‌ریزی فاز دوم کمربندی شهر آبی بیگلو، خیابان وحدت شهر نمین و راه اصلی روستای مهدی پستی این شهرستان با صرف ۱۶ میلیارد ریال اعتبار اجرا شد.
به گزارش عرش نیوز: سیدمهدی جوادی عصر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان نمین اظهار داشت: نبود روشنایی کافی در تقاطع غیرهمسطح نمین سبب ایجاد نقطه حادثه‌خیز بسیار حساس در این محل شده و حوادث ناگواری را موجب می‌شود که مسئولان مربوطه باید در این زمینه تمهیدات و اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای تامین روشنایی این تقاطع گفت: مسئولان و به ویژه راه و شهرسازی استان باید با تخصیص اعتبار و انجام اقدامات سریع از بروز حوادث و سوانح مختلف در این زمینه جلوگیری کرده و با تسریع در عملیات تامین روشنایی از بروز تصادفات مختلف پیشگیری کنند.

جوادی احداث پل روگذر ویژه تردد عابر پیاده در فاصله ۱۰۰ متری این تقاطع را در پیشگیری از تصادفات مرگ بار در محور بزرگراه شهید دادمان ضروری دانست و افزود: ما در این زمینه نیازمند همکاری و مساعدت ویژه مسئولان مربوطه نسبت به این موضوع هستیم تا بتوانیم با اجرای این پل زمینه و بستر کاهش حوادث و تصادفات را در این مسیر فراهم کنیم.

فرماندار شهرستان نمین بر انجام مطالعه و برآورد اعتبار مورد نیاز برای احداث زیرگذر استاندارد در محل تلاقی روستای دودران نمین با اتوبان اردبیل-آستارا از سوی اداره راه و شهرسازی نمین به منظور ایجاد تسهیل در عبور و مرور اهالی این روستا تاکید کرد.

وی با قدردانی از تلاش‌های اداره راه و شهرسازی شهرستان نمین در زمینه آسفالت‌ریزی فاز دوم کمربندی شهر آبی بیگلو، خیابان وحدت شهر نمین و راه اصلی روستای مهدی پستی این شهرستان بیان کرد: این پروژه‌ها با صرف مبلغ ۱۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار انجام شده و در اختیار همشهریان قرار گرفته است.

در این جلسه رئیس راه و شهرسازی شهرستان نمین نیز با بیان اینکه خدمات‌رسانی و ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های مواصلاتی روستایی از برنامه های اولویت‌دار این اداره است٬ گفت: ۲۸۰ کیلومتر از راه‌های روستایی در سطح شهرستان خط‌کشی شده است.

وی از نصب ۸ مورد چراغ چشمک زن درمحورهای مواصلاتی منطقه در دو ماه گذشته خبر داد و افزود: امیدواریم با افزایش خدمات در حوزه راه‌های مواصلاتی در شهرستان زمینه کاهش حوادث و سوانح ناگوار را فراهم کرده و سفر و ترددی ایمنی را در شهرستان شاهد باشیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 355210