توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تلاش مسئولان قضایی ‌در تسریع رسیدگی به پرونده درگیری مسلحانه گلپایگان
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۹
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس گفت: در دیدار با مسئولان ارشد کشوری و قضایی کشور، رسیدگی خارج از نوبت به این پرونده و تقویت نیروی انتظامی گلپایگان از مواردی بود که مطرح و تاکید شد.
به گزارش عرش نیوز:سید محمدحسین میرمحمدی شامگاه جمعه در دیدار با خانواده‌‌های شهیدان هاشمی و مهدوی که در حادثه درگیری مسلحانه 6 دی ماه به درجه رفیع شهادت نائل شده بودند، اظهار کرد: حادثه‌ای که  شنبه خونین در شهرستان گلپایگان اتفاق افتاد توسط باندی سابقه‌دار به وقوع پیوست که با جنایات خود موجبات ناامنی در جامعه را فراهم کردند.

وی با اشاره به دیدار با مسئولان ارشد کشوری و قضایی کشور افزود: رسیدگی خارج از نوبت به این پرونده و تقویت نیروی انتظامی گلپایگان از مواردی بود که در این دیدار مطرح و تاکید شد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس از افزوده شدن 3 دستگاه خودرو به ناوگان نیروی انتظامی گلپایگان خبر داد و گفت: ارتقای جایگاه نیروی انتظامی گلپایگان، ایجاد پاسگاه و ایست بازرسی در مبادی وروی شهر گلپایگان، آموزش به روزنیروهای نظامی و کمک‌های مالی از جمله مباحثی بود که در دیدار با معاون امنیتی کشور‌مطرح شد.

وی بیان کرد: ایجاد امنیت در جامعه مطالبه به حق مردم است گرچه در منطقه ناامن قرار نداریم و این گونه حوادث یک‌بار اتفاق می‌افتد ولی باید تلاش کنیم در حوادث این چنینی حداقل خسارت را شاهد باشیم.

میرمحمدی تصریح کرد: ایجاد امنیت وظیفه حاکمیت، نظام، مجلس، دستگاه قضایی است و مردم مشکلات اقتصادی را تحمل می‌کنند ولی ناامنی وعدم احساس امنیت برای آنان قابل قبول نیست چنانچه اکنون با گذشت روزها از این حادثه هنوز احساس ناامنی در بین مردم وجود دارد.

وی با ابراز هم‌دردی با خانواده شهدای این حادثه اظهار داشت‌: خانواده شهدا چشم و چراغ ملت بوده و همه مردم مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستند و آرامش و امنیت کشور نیز مرهون دلاور‌مردی‌های سبزپوشان نظامی و انتظامی است.
منبع:تسنیم

کد مطلب: 355986