توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کنسرت " چرا رفتی" شجریان در تالار ارومیه اجرا شد+عکس
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۱
همایون شجریان خواننده محبوب کشورمان شامگاه یکشنبه کنسرت " چرا رفتی" را در تالار ارومیه به روی صحنه برد.
به گزارش عرش نیوز؛کنسرت همایون شجریان شامگاه یکشنبه در حالی در بزرگترین تالار شهر ارومیه به روی صحنه رفت که مورد استقبال جمع کثیری از علاقه مندان به موسیقی سنتی و اصیل ایرانی قرار گرفت.

شامگاه گذشته تالار ارومیه شاهد حضور بالغ بر هزار نفر از علاقه مندان به موسیقی ایرانی بود، که برای دیدن اجرای همایون شجریان از آلبوم " نه فرشته ام، نه شیطان" خود را به این تالار رسانده بودند.
شجریان شامگاه گذشته تک آهنگ چرا رفتی را اجرا کرد که با همراهی مردم و استقبال پر شور مواجه شد، هر چند سایر آهنگهای این خواننده نیز مورد استقبال مردم قرار گرفت.

آهنگهای آلبوم" نه فرشته ام، نه شیطان" هم به همراه تک نوازی های گروه موسیقی با تشویق ها و احساسات خوب مردم ارومیه مواجه شد.
کنسرت "چرا رفتی" همایون شجریان شامگاه یکشنبه در تالار ارومیه در حالی برگزار شد که ۹۰ درصد جمعیت حاضر در سالن را جوانان تشکیل می دادند.

از جمله حواشی جالب این برنامه فرهنگی و هنری دادن اجازه فیلمبرداری در اول برنامه به مردم حاضر در سالن بود که بعد از آن اجازه فیلمبرداری داده نشد.
برنامه کنسرت به صورت منظم در ساعت اعلام شده بدون تاخیر آغاز و به اتمام رسید، که به گفته مردم حاضر در سالن نظم برگزاری کنسرت خوب بود.

هر چند به گفته برخی از مردم که البته ادای ناحقی نیز نمی تواند باشد سالن برگزاری مراسم مناسب کنسرت نبود که این امر نشان دهنده نبود سالن تخصصی برای اجرای کنسرتهای موسیقی در ارومیه است.

منبع:مهر
کد مطلب: 315881
 
 


آرش
۱۳۹۳-۰۷-۰۷ ۱۳:۴۱:۴۳
اگر دو اصل رعایت میشد عالی بود.1- فرهنگ کنسرت رفتن60% حضار 2- اجرا شدن کنسرت در سلن کنسرت نه سالن عروسی (59050)
 
پربازدیدترین