توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس بسیج صدا و سیما:
زمینه تقویت حلقه‌های صالحین صدا و سیما فراهم می‌شود
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۴
رئیس بسیج رسانه ملی گفت: زمینه تقویت حلقه‌های صالحین صدا و سیما فراهم می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛علی اصغر جعفری ظهر امروز در مراسم افتتاحیه همایش سرحلقه‌های صالحین در محل هتل نخل مشهد، اظهار داشت: امروزه حوزه اصلی فعالیت دشمنان به حوزه فرهنگ و رسانه منتقل شده است، مسئله‌ای که از آن تحت عنوان جنگ نرم یاد می‌شود و باید در این عرصه با مجهز شدن به علم و آگاهی حرکت کنیم.

رئیس بسیج رسانه ملی خاطرنشان کرد: بسیج در تمامی عرصه‌ها حضور فعال داشته ‌و در عرصه رسانه‌ای نیز با هدف مقابله با این جنگ نرم وارد شده است؛ در واقع نیروهای بسیجی فعال در عرصه رسانه افسران حقیقی جنگ نرم هستند.

جعفری خاطرنشان کرد: بسیج رسانه ملی نیز در این راستا یک برنامه بلند مدت را در دستور کار قرار داده است و خوشبختانه این برنامه مورد تائید رئیس بسیج مستضعفین نیز قرار گرفته است.

وی با اشاره به برگزاری همایش حلقه‌های صالحین بسیج صدا و سیما بیان کرد: برگزاری این قبیل همایش‌ها به صورت سالانه تعداد زیادی از فعالان بسیجی عرصه رسانه را گردهم می‌آورد و زمینه بحث و تبادل نظر نیز فراهم می‌شود.

جعفری عنوان کرد: در دوره گذشته برگزاری این همایش، حدود هزار نفر از بسیجیان رسانه ملی حاضر شدند و آموزش‌های لازم را فراگرفتند.

رئیس بسیج رسانه ملی خاطرنشان کرد: حلقه‌های صالحین تاثیری جدی بر روند قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران دارند و باید زمینه تقویت آن را فراهم کنیم.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 355481