توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سریال ناکامی‌های فوتبال شهرداری تبریز ادامه دارد
پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۸
تیم فوتبال شهرداری تبریز با باخت برابر فولاد یزد به روند ناکامی های خود ادامه داد.
به گزارش عرش نیوز: تیم فوتبال شهرداری تبریز از هفته دهم لیگ دسته یک آزادگان امروز میزبان فولاد یزد بود. این دیدار که در ورزشگاه اختصاصی شهرداری انجام شد با نتیجهیک بر صفر به نفع میهمان یزدی پایان یافت و تک گل مسابقه را دقیقه ۴۰ روح الله سلطانی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

بدین ترتیب شهرداری با هدایت مهدی پاشازاده همچنان به ناکامی های خود ادامه داد و با این باخت به رده نهم جدول سقوط کرد. فولادی ها هم هرچند این فصل عملکرد ضعیفی با دینکو یلیچیچ داشتند اما با ۳ امتیاز شیرین در تبریز، به جایگاه هفتم جدول مسابقات رسیدند.

این باخت زنگ خطر جدی را برای شهرداری تبریز به صدا در آورد؛ حاصل کار این تیم در ۱۰ بازی ۴ باخت، ۴ تساوی و تنها ۲ برد است. اگر این روند ادامه یابد، کسب ۳ امتیاز در برابر گل گهر آن هم در سیرجان بعید به نظر می رسد تا شهرداری کار سخت‌تری برای کسب مجوز صعود به لیگ برتر داشته باشد.

در مقابل ، یزدی ها در هفته های اخیر توانسته اند کمی به نتایج سر و سامان بدهند تا با خوش بینی به نیم فصل دوم چشم بدوزند. با این حال آن ها هم در هفته بعد بازی سختی برابر پاس همدان دارند.

از نکات جالب این دیدار می توان به ادامه روند شکست ناپذیری فولاد در شهر تبریز اشاره کرد. همچنین حضور سهند چلبیانی مترجم تبریزی سرمربی فولاد، که سابقه حضور در ماشین سازی را نیز دارد، قابل توجه بود.

ترکیب شهرداری تبریز: وحید عزیزی، مجتبی بیژن، اکبر گنجی (۴۶ شاهین مجیدی)، محمد شاهمحمدی، محمد انصاری ، مصطفی احمدی، فرزاد آشوبی، رضا معقولی ، هادی ایمانی ( ۵۹ علی پورمحمد)، علی امیری (۵۱ علی نظری)، احسان پیرهادی
ترکیب فولاد یزد: میر رسول حسینی، نعمت بخشی پور، سید عبدالله حسینی، روح الله سلطانی، وحید نعمتی، مهدی بیکانی، حمیدرضا قادریان، علیرضا بیک زاویه، محسن زارع زاده ( ۷۵ بابا محمدی)، سجاد عرفانی ( ۸۸ سجاد مشکات)
کارت زرد: فرزاد آشوبی، احسان پیرهادی (شهرداری تبریز ) - نعمت بخشی پور، سجاد سلطانی (فولاد یزد

منبع: تسنیم
کد مطلب: 344889