توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل اداره مالیاتی استان کرمان:
مازاد درآمدهای مالیاتی در همان استان یا شهرستان هزینه می‌شود
شنبه ۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۵
مدیرکل اداره مالیاتی استان کرمان با بیان اینکه مازاد درآمدهای مالیاتی در همان استان یا شهرستان هزینه می‌شود، گفت: وصول درآمدهای مالیاتی باعث توسعه و آبادانی در هر منطقه می‌شود.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از زرند، امرالله عابدی ظهر امروز در حاشیه افتتاح ساختمان جدید اداره امور مالیاتی شهرستان زرند، اظهارکرد: ساختمان قبلی اداره مالیاتی شهرستان زرند بر اثر زلزله 4 اسفند سال 83 دچار خسارت شد که پس از آن کارکنان اداره با استفاده از کانکس خدمت رسانی به مردم را انجام دادند.

 
مدیرکل مالیاتی استان کرمان بیان کرد: در نهایت کار احداث ساختمان جدید اداره امور مالیاتی با سازه اسکلت فلزی و مطابق با استانداردهای روز با یک هزار و 100 متر مربع زیر بنا از سال 1390 آغاز شد و با اعتبار 7 میلیارد ریالی تکمیل، تجهیز و مورد بهره‌برداری قرارگرفت.

 
عابدی، تصریح کرد: در امورمالیاتی استان کرمان 960 کارمند فعالیت دارند و وظایف سنگینی بر عهده آنان است.

 
مدیرکل مالیاتی استان کرمان با بیان اینکه 95 درصد از درامدهای غیرنفتی با مالیات باز می‌گردد، گفت: وصول درآمدهای مالیاتی باعث توسعه و ابادانی در هر منطقه می‌شود.

 
عابدی افزود: هرچه درآمد مالیاتی شهرستان‌ها از سهمیه تعیین شده بیشتر باشد، مازاد آن در همان شهرستان هزینه می‌شود.

 
مدیرکل مالیاتی استان کرمان بیان کرد: باید نگاه مدیران به بحث مالیات جدی‌تر باشد و با در نظر گرفتن اصل مردم‌داری و تکریم ارباب رجوع  خدمت‌رسانی کنیم.

 
فرهنگ پرداخت مالیات در کشور نهادینه شود

 
فرماندار زرند هم با گرامیداشت فرا رسیدن هفته دولت از خدمات مسئولان و کارکنان اداره امور مالیاتی این شهرستان قدردانی و اظهارکرد: باید با تعامل و همکاری بیش از پیش در جهت پیشبرد اهداف این اداره گام بر داشته شود.

 
حبیب الله خنجری خاطرنشان کرد: باید فرهنگ پرداخت مالیات در کشور نهادینه شود.
کد مطلب: 300382