توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان سمنان:
گازرسانی به شهرک صنعتی سمنان از قاچاق ۶ میلیون لیتری سوخت جلوگیری کرد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۷
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان سمنان با بیان اینکه از قاچاق ۶ میلیون لیتری سوخت با گازرسانی به شهرک صنعتی سمنان جلوگیری شد، گفت: عملیات گازرسانی به واحدهای مرغداری استان سمنان تسریع شود.
به گزارش عرش نیوز، حسن اسلامی راد بعدازظهر امروز در کارگروه اصلی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی استان سمنان که در سالن کوثر استانداری برگزار شد با اشاره به گازرسانی به شهرک‌های صنعتی استان اظهار داشت: با اجرای این عملیات از قاچاق 6 میلیون لیتری سوخت جلوگیری شد.

 
وی از کاهش قاچاق سوخت خبر داد و گفت: با گازرسانی به شهرک‌های صنعتی و گازدار شدن واحدهای تولیدی از قاچاق سوخت جلوگیری شد.

 
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان سمنان با اشاره به کاهش قاچاق سوخت گفت: قاچاق سوخت از 7 میلیون لیتر به 900 هزار لیتر کاهش یافت.

 
اسلامی راد بر ضرورت اجرای عملیات گازرسانی به برخی واحدهای مرغداری سمنان تأکید کرد و گفت: باید تا با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی مشکلات این واحدها برطرف شود.

 
وی با اشاره به برخی مشکلات این واحدهای تولیدی گفت: عمده مرغداران استان مشکل نقدینگی داشته و ضرورت دارد از این واحدها حمایت شود.

 
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان سمنان از انجام پیگیری‌ها لازم برای ارائه تسهیلات به واحدهای مرغداری برای گازرسانی خبر داد و گفت: بانک ملی به واحدهای مرغداری و تولیدی که قصد گازرسانی دارند تسهیلات می‌دهد.
کد مطلب: 391157