توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کشف و توقیف محموله ۱۰کیلویی مواد مخدر در دلیجان
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۹
فرمانده انتظامی دلیجان گفت: به دنبال عملیات پلیسی موفق و هوشیاری نیروی انتظامی استان مرکزی در برخورد با قاچاق مواد مخدر، زنی بیمار نما با ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان دستگیر و محموله قاچاق توقیف گردید.
به گزارش عرش نیوز، سرهنگ حمزه امین نژاد، با اشاره به دستگیری این زن اظهار کرد: سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری با طرح بیماری سرنشین خانم، قصد انتقال مواد مخدر از شهرستان دلیجان را داشتند دستگیر و روانه زندان شدند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دلیجان، در تحقیقاتی از جابجایی یک محموله مواد مخدر توسط اعضای یک باند قاچاق مطلع شدند.

فرمانده انتظامی دلیجان تصریح کرد: با اقدامات کنترلی و برنامه ریزی های انجام شده ماموران انتظامی، یک دستگاه خودروی سواری را با ۲ سرنشین در ورودی شهرستان متوقف کردند.

سرهنگ امین نژاد، با اشاره به جزئیات عملیات ماموران انتظامی گفت: در زمان توقف خودرو، راننده خودرو به ماموران تاکید می کند که وضعیت خانمش بسیار وخیم بوده و نیاز به بیمارستان دارند.

وی افزود: در بررسی بیشتر ماموران به نوع رفتار آنها مظنون شده و متوجه شدند که سرنشینان خودرو در حال نقش بازی کردن می باشند و بازرسی دقیق خودرو در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی دلیجان با اشاره به تیزبینی ماموران انتظامی در کشف مواد مخدر از متهمان گفت: در بازرسی های نخست از خودرو هیچ گونه ادوات مجرمانه ای از آنان کشف نشد، ولی در ادامه تحقیقات و بعد از انتقال سرنشینان خودرو به یگان انتظامی، در بازرسی بدنی از سرنشین خانم مقدار ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک که به شکل ماهرانه ای در البسه وی جاسازی شده بود، کشف شد.

وی افزود: متهمان برای برخورد قانونی با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 261250