توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اجرای طرح پلیس آب استان کرمان نیازمند اعتبار است
يکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۶
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح پلیس آب استان کرمان به اعتبار نیاز دارد، گفت: در این باره مذاکراتی با وزیر نیرو انجام شده تا اعتبار مورد نیاز در بودجه لحاظ شود.
به گزارش عرش نیوز؛محمدرضا پورابراهیمی شامگاه شنبه در نشست شورای حفاظت آب استان، با تاکید بر اینکه طرح پلیس آب استان کرمان به اعتبار نیاز دارد، اظهار کرد: در این باره مذاکراتی با وزیر نیرو انجام شده تا اعتبار مورد نیاز در بودجه لحاظ شود.

وی با بیان اینکه طرح پلیس آب کرمان نیازمند کار کارشناسی بیشتر است، افزود: بدون شک برخی از موارد این طرح نیاز به اصلاح و بازنگری دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید کارگروه‌های تخصصی برای طرح پلیس آب تشکیل شود، بیان کرد: البته طرح پلیس آب کرمان فضای جدیدی در کشور ایجاد کرده است.

پورابراهیمی شرایط آب استان کرمان و دو استان دیگر را در وضعیت قرمز دانست و گفت: در این شرایط مدیریت منابع آبی استان ضروری و اجرای آن قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کار بزرگی بدون مشارکت و همراهی مردم امکان‌پذیر نیست، تصریح کرد: بدون شک با کمک تشکل‌های بخش کشاورزی می‌توان در توجیه کشاورزان موثرتر عمل کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هرچند مصوبات شورای حفاظت آب استان کرمان تصمیمات دولتی هستند، اما نیازمند مصوبه قانونی مجلس و در بعضی موارد هیئت دولت هستند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 319454