توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرپرست راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری:
برف تردد در محورهای ارتباطی چهارمحال و بختیاری را کند کرده است
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۸
سرپرست راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری گفت: بارش برف و باران که از بامداد جمعه آغاز و تا صبح امروز ادامه داشت سبب کندی تردد در محورهای ارتباطی چهارمحال و بختیاری شد.
به گزارش عرش نیوز، قاسم قاسمی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بارش‌های اخیر که از بامداد جمعه شروع شده و تا صبح امروز ادامه داشته است، اکثر محورهای ارتباطی به‌ویژه بخش‌های غربی و شمال غرب استان را فرا گرفته است.

وی با اشاره به اینکه بارش در ارتفاعات و گردنه‌های چری، بارده و دیگر گردنه‌های سخت‌گذر به صورت برف و کولاک بوده است، افزود: عوامل راهداری نیز اقدامات لازم را آغاز کرده و تردد در تمامی محورهای استان جریان دارد.

سرپرست راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: میزان بارش برف به ترتیب در گردنه چری و بارده ۲۰ سانتی‌متر، در شهرستان کوهرنگ ۱۰ سانتی‌متر و در بخش آباد نیز ۱۰ سانتی‌متر گزارش شده است.

قاسمی خاطرنشان کرد: رانندگان با رعایت نکات ایمنی، توصیه‌های عوامل راهداری و پلیس راه توجه و در صورت امکان از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و چنانچه سفرشان ضروری است از تجهیزات لازم و وسایل گرمایشی، زنجیر چرخ استفاده و از سلامت خودرو اطمینان حاصل کنند.

وی افزود: افرادی که قصد سفر در محورهای ارتباطی را دارند، برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های استان با مرکز مدیریت راه‌های استان با شماره تماس ۰۳۸۳۳۳۴۳۸۸۸ تماس حاصل کنند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 326294
 
 
 


پربازدیدترین