توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار قصرقند خبر داد
ریزش سقف ۳۰ کلاس درس قصرقند در بارندگی‌های اخیر
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۲
فرماندار قصرقند گفت: در پی بارندگی شدید ۵ روز اخیر سقف ۳۰ کلاس درس شهرستان قصرقند فرو ریخته است.
 به گزارش عرش نیوز؛حمیرا ریگی  اظهار داشت: در پی بارندگی شدید 5 روز اخیر سقف 30 کلاس درس شهرستان قصرقند در پی بارش‌های اخیر فرو ریخته است.

 
فرماندار قصرقند افزود: قرار است از روز شنبه هفته آینده با هدف جلوگیری از عقب افتادن درس دانش‌آموزان، کلاس‌های درس تخریب شده در پی بارندگی در چادر تشکیل شود.

 
وی گفت: به دنبال استقرار سامانه بارش‌زا در جنوب سیستان و بلوچستان و اعلام به موقع پیش‌بینی هواشناسی، مدارس این شهرستان تعطیل اعلام شد و با این تدبیر به موقع خوشبختانه تلفات انسانی در این بخش نداشتیم.

 
ریگی تصریح کرد: برای جبران خسارات وارده در پی بارندگی به مدارس شهرستان قصرقند، رایزنی‌های لازم با مسئولان استانی انجام شده و به زودی نسبت به رفع خسارات ناشی از سیلاب‌ها اقدام می‌شود.

 
فرماندار قصرقند با اشاره به ضرورت راه‌اندازی مدرسه شبانه‌روزی ویژه دختران در این شهرستان، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط محدود دسترسی دختران به امر آموزش در قصرقند، لازم است مدرسه شبانه‌روزی ویژه این قشر در سطح شهرستان ایجاد شود.

 
وی افزود: در نظر داریم 20 بهمن‌ماه اولین جشنواره "بانوان خیر مدرسه‌ساز" را در قصرقند برگزار کنیم و امیدواریم خیرین با حضور حداکثری، مشارکت مناسبی در امر مدرسه‌سازی این شهرستان داشته باشند./ تسنیم
کد مطلب: 391599