توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه پیشوا:
نخبگان و بسیجیان به مردم آمریکا کمک کنند
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۰
امام جمعه پیشوا از نخبگان کشور و بسیجیان فرهیخته، صاحب نظر و با تجربه خواست تا به کمک مردم آمریکا بیایند و راهنمایی و رهنمود دهند و ان شاءالله حرکت مردم آمریکا را به یک انقلاب ظلم ستیزی که باعث ریشه کن شدن این نظام ستمگر شود، تبدیل کنند.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین رحمتی نیا امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به تمدید مجدد توافق نامه ژنو اظهار داشت: آمریکا و کشورهای اروپایی دور هم جمع شدند تا جمهوری اسلامی ایران را وادار به تسلیم کنند اما نتوانستند و به فضل الهی در آینده نیز نخواهند توانست.

 

وی با بیان این که تمدید این مذاکرات برای ما و تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران فرصتی است تا حجت را بر همگان تمام کنند، افزود: بردوستان داخل که گمان می کنند با مذاکره می توان دشمن را وادار به پذیرش حق کرد و هم دشمنان خارج که گمان می کنند با مذاکره می توانند ما را وادار به تسلیم کنند.

 

خطیب جمعه پیشوا تأکید کرد: مذاکره برای ما فقط جنبه اتمام حجت دارد اما برای دشمن بهانه است هدف دشمن از مذاکرات، جلوگیری از رشد و پیشرفت علمی، صنعتی و نظامی جمهوری اسلامی ایران و جلوگیری از نفوذ ایران در منطقه و تبدیل شدن آن به یک الگو است.

 

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با این که در ابتدای راه است و در طول این ۳۶ سال همواره در محاصره، تحریم، فشار و جنگ بوده است به لطف الهی و به برکت شهدا و ایمان ملت به یک الگو تبدیل شده است.

 

حجت الاسلام رحمتی نیا در ادامه از تیم مذاکره کننده و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که با قدرت صلابت در برابر دشمن ایستادند تشکر کرد.

 

امام جمعه شهرستان پیشوا در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری کنگره جهانی بررسی جریان های تکفیری در قم اشاره کرد و افزود: گروه های تکفیری ثمره اتحاد شوم آمریکا و کشورهایی مانند عربستان، قطر و ترکیه  است که این ها پرچمدار اسلام آمریکایی- انگلیسی هستند.

 

حجت الاسلام رحمتی نیا به انحراف کشاندن بیداری اسلامی در منطقه، ایجاد جنگ فرقه ای، تخریب چهره اسلام و ترویج اسلام هراسی، توجیه جنایت خود و صهیونیست ها علیه مسلمانان، استفاده ابزاری از داعش برای ترساندن کشورهای دیگر، به فراموشی سپردن شکست های اسرائیل، سرگرم کردن مسلمان ها تا با خیال راحت هر جنایتی که می خواهند علیه فلسطینیان انجام دهند، مقابله با نظام اسلامی در منطقه به  نام اسلام، نابود کردن زیر ساخت های کشورهای هدف مانند سوریه، لبنان، یمن و عراق و به انحراف کشاندن نسل جوان را از جمله اهداف تشکیل چنین گروه هایی عنوان کرد.

 

وی افزود: لذا علمای ما احساس خطر و احساس وظیفه کردند و برای بررسی راه های مقابله با این گروه های تکفیری جاهل و آلت دست آمریکا این اجلاس برگزار شد.

 

امام جمعه پیشوا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که مردم آمریکا از بی عدالتی و نژاد پرستی دولتمر دان آمریکا به ستوه آمده اند اظهار داشت: بیش از ۱۷۰ شهر در آمریکا علیه تبعیض نژادی و جرم و جنایت به پاخاسته است.

 

وی افزود: این کوس رسوایی آمریکا است که به صدا در آمده است؛ آمریکایی که خود را پرچمدار حقوق بشر می داند، تبعیض نژادی در آن بیداد می کند و از خداوند می خواهیم این حرکت مقدمه یک انقلاب بزرگ در آمریکا متصل کند که موجب تجزیه آمریکا شود.

 

حجت الاسلام رحمتی نیا از نخبگان کشور جمهوری اسلامی ایران و بسیجیان فرهیخته، صاحب نظر و با تجربه خواست تا به کمک مردم آمریکا بیایند و راهنمایی و رهنمود دهند و ان شاءالله حرکت مردم آمریکا را به یک انقلاب ظلم ستیزی که باعث ریشه کن شدن این نظام ستمگر می شود، تبدیل کنند و کاری کنند که مردم دست از قیام برندارند و ان شاءالله به انقلاب عظیم آمریکا تبدیل شود.

 

وی افزود: همان طور که آن ها علیه ما بسیج می شوند و دشمنان داخلی ما را علیه ما تحریک می کنند، ما هم نباید بی کار بنشینیم و باید برای نابودی جنایت و ظلم و ستم، مردم مظلوم آنها را حمایت کنیم و راهنمایی دهیم

 

امام جمعه شهرستان پیشوا تأکید کرد: تجربیات انقلاب ایران برای تمام مردم مظلوم عالم مفید است.

منبع:دانا

کد مطلب: 335997